Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Antonov ja Raudsepp tõid 2:1 võidu Tammeka üle

FC Levadia avas Premium Liiga kolmandas voorus võiduarve, alistades Sportland Arenal Tartu JK Tammeka 2:1. Väravad lõid Ilja Antonov ja Andreas Raudsepp.

“Mängupilt kui selline oli okei, domineerisime terve mängu, kui lõpust viimased viis minutit välja arvata. Aga teravust ja kvaliteeti ees jäi puudu,” tõdes peatreener Marko Kristal.

Väravateta avapoolaja järel pääses FC Levadia mängu juhtima 60. minutil Ilja Antonovi kauglöök trahvikasti piirilt. Vaid kolm minutit hiljem Tauno Tekko viigistas. Võiduka punkti pani kohtumisele Andreas Raudsepp, kelle 71. minuti värav kolm punkti kindlustas. Paremal äärel lõi mees nurgalöögijärgses olukorras peale ning pall lendas kaarega tagumisse väravanurka.

Mängu lõpus lisasid teravust vahetusest väljakule tulnud Artur Rättel ja Omar El Hussieny. Viimastel minutitel rohkem väravani ei jõutud ning tabelisse kirjutati hooaja esimene võit – napp, kuid siiski kindel.

TALLINNA FC LEVADIA – TARTU JK TAMMEKA 2:1