Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Eesti kaotas Leedule 0:2, Pavel Marin tegi debüüdi

Eesti koondis alustas võõrsil Klaipedas Balti turniiri 0:2 kaotusega Leedule. Kohtumise mõlemad väravad lõid võõrustajad avapoolajal.

30. minutil Nerijus Valskis kohtumise avavärava, 45. minutil kahekordistas leedukate edu Fedor Cernych.

FC Levadia ääreründaja Pavel Marin tegi oma debüüdi Eesti koondises, kuuludes põhikoosseisu koos Ilja Antonoviga. Andreas Raudsepp sekkus vahetusest.

Pikaaegne FC Levadia vasakäär Dmitri Kruglov sai kirja oma 100. mängu Eesti koondises.

Eestit ootab nüüd ees kaks mängu A. Le Coq Arenal. Esmalt võõrustab koondis 1. juunil kell 19:00 Joel Lindpere lahkumismängul Andorrat, 4. juunil kulmineerub Balti turniir Eesti – Läti matšiga. Seejärel ootab koondis veel ees võõrsil maavõistlus Portugaliga 8. juunil.