etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Eesti U-17 noortekoondis kaotas Bosniale 1:2

Eesti U-17 koondis mängib sel nädalal EM-valikturniiril Moldovas, kus avapäeval pidi tunnistama Bosnia ja Hertsegoviina 2:1 paremust.

Võrdsete vastaste mängus asus Bosnia 2:0 juhtima, kuid 36. minutil lõi vastuvärava Markus Poom. Hoolimata Eesti püüdlustest rohkem väravaid lüüa ei suudetud ja vastu tuli võtta 1:2 kaotus.

FC Levadia mängijatest kuuluvad koondisesse väravavaht Daniil Koroljov, kaitsjad Marko Lipp ja Alex Roosalu ning poolkaitsjad-ründajad Markus Lokk ja Markus Vaherna.

Avamängus Bosnia ja Hertsegoviinaga kuulusid Koroljov, Lipp, Vaherna ja Lokk põhikoosseisu, Roosalu istus vahetusmängijate pingil.

„Kui vaadata väravavõimalusi, siis tegelikult oli meil neid rohkem kui neil. Aga nemad löövad kaks väravat, meie ühe – lõpuks loebki see, kes lööb neid rohkem,“ sõnas noortekoondise peatreener Lars Hopp pärast mängu.

„Vaatasin uuesti ka Bosnia teist väravat. Selged valeotsused ja kingitus vastasele. Mängisime täna väga korralikult, aga kui meie eksimused kasutatakse ära, siis tulemus on selline,“ lisas ta.

Hopp jäi siiski mängijate esitusega üldpildis rahule. „Mulle meeldis, kuidas me mängisime ja kuidas nad seatud ülesandeid täitsid.“

Kolmapäeval on eestlaste vastaseks Ukraina. „Mul on nende tänasest 1:1 mängust [Moldova vastu] video, kuid pole jõudnud veel seda vaadata. Tulemuse järgi tundub, et kõik on võimalik. Kindlasti ei tule see lihtsam mäng kui täna,“ ütles Hopp.

Lisaks väljakuperemeestele ning Bosnia ja Hertsegoviinale kuulub Eesti gruppi ka Ukraina.