alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Eesti U19 koondis viigistas Leeduga 1:1

Eesti U19 koondis viigistas Viimsi staadionil Leeduga 1:1.

Avapoolaeg möödus mõlemapoolsete võimalustega. Leedu jõudis nurgalöögist tekkinud löögi järel väravale väga lähedale, kuid esipostis seisnud vasakkaitsja Jako Kanter suutis ohu likvideerida.

Teisel poolajal omas initsiatiivi Eesti ning korra tabas Erik Sorga ka posti. 87. minutil eksiti jämedalt kaitses ning vastased ei jätnud võimalust kasutama. 1:1 viigi päästis 90. minutil Henri Järvelaid, kes lõi palli suurepärase kauglöögiga postist sisse.

FC Levadia meestest olid algkoosseisus Martin Käos, Cristofer Kuusma, Kaspar Mutso ja Marten Niilop. Vahetusest sekkusid Robert Lepik ja Magnar Vainumäe.

Eesti tänane koosseis: Karl-Romet Nõmm, Martin Käos (82. Magnar Vainumäe), Renno Soosaar (46. Henri Järvelaid), Magnus Villota, Jako Kanter, Cristofer Kuusma, Vadim Mihhailov, Kaspar Mutso, Erik Sorga, Marten Niilop, Randy Padar (71. Robert Lepik).

Teine maavõistlus kahe meeskonna vahel toimub pühapäeval kell 13:00 Tallinna Kalevi kunstmuruväljakul.
FOTOL: Kaspar Mutso