Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Eesti U21 noortekoondis alustas Peterburis 2:1 võiduga Läti üle

Eesti U21 noortekoondis alustas täna Peterburis Kubok Sodružestva turniiri 2:1 võiduga Läti üle.

Eesti läks kohtumist juhtima juba üheksandal minutil, kui täpne oli Kevin Kauber. Noortekoondis sai eduseisu nautida veidi alla kümne minuti kuni lätlaste ridades sai tabamuse kirja Davis Ikaunieks. Eesti särgis kohtumise parimaks valitud Kauber oli seejärel lähedal oma teisele tabamusele, kuid tema tugev löök tabas posti.

Läti jäi teise poolaja alguses vähemusse, sest punase kaardi teenis Vladislav Gutkovskis.

Viigiseis püsis tablool 89. minutini, mil nurgalöögist tulnud palli suunas väravasse 18-aastane Jan Kokla. Seisuga 2:1 ka kohtumine lõppes.

FC Levadia mängijatest kuulusid Eesti koondise algkoosseisu Hindrek Ojamaa ja Pavel Marin, vahetusest sekkusid Rasmus Peetson ja Mark Oliver Roosnupp.

Teisipäeval on Eesti vastaseks Tadžikistan ning neljapäeval Venemaa. Laupäeval, 23. jaanuaril ootab meie noortekoondist ees kohamäng.