etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Flora vs FC Levadia eelvaade

FC FLORA – FC LEVADIA

A.Le Coq Premium Liiga

Teisipäeval, 26. aprillil kell 19:00

A.Le Coq Arena

Teisipäeva õhtul lähevad tänavusel hooajal teistkordselt vastakuti igipõlised rivaalid FC Flora ja FC Levadia. Avavile kõlab kell 19:00.

Liigatabelis paikneb FC Levadia avaringi järel 19 punktiga teisel ning FC Flora 14 punktiga viiendal kohal.

Avakohtumine Premium Liiga avavoorus andis tulemuseks värateta viigi, mängu kangelaseks tõusis mitu supertõrjet teinud FC Levadia puurilukk Sergei Lepmets.

FC Levadiat ei saa seekordses derbis aidata Maksim Podholjuzin, kes sai viimases kohtumises JK Tammekaga punase kaardi.

FC Levadia abitreener Urmas Hepner rõhutas kohtumise eel, et meeskond peab olema kaitses hoolas ja rünnakutel terav. “Ees ootab hooaja teine Tallinna derby, mis on alati eriliseks maiuspalaks nii mängijatele kui ka publikule. Eelmises mängus tabas meid tagasilöök kui pidime Tammeka vastu viigiga rahulduma, seda suurem on meeskonna võidunälg kohtumises FC Floraga. Peame kaitses kindlalt mängima ning rünnakud lõpuni viima. Samuti peame olema hoolsad, et vältida arutuid kollaseid kaarte, mis võivad hooaja edenedes kalliks maksma minna. Oleme suureks mänguks valmis ja sõidame Lillekülla selge sooviga kohtumine võita ning kolme punktiga oma positsiooni kindlustada. Ootame kõiki poolehoidjaid meile kaasa elama,” ütles Hepner.

FC Levadia väravavaht Sergei Lepmets täiendas abitreeneri mõtteid. “Hooaja avamängus tegime FC Floraga võitlusliku viigi, nüüd tahame igipõlise rivaali üle mängida ja kolm punkti välja võidelda. Peame olema kaitses hoolikad ja rünnakul teravad. Avaring näitas, et suudame kõikide vastastega mängida ja tiitli nimel heidelda,” sõnas Lepmets.

Tavapilet maksab 5 eurot, sooduspilet (õpilased, üliõpilased) 3 eurot, kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Mängu kohtunik on Eiko Saar, keda abistavad Hannes Reinvald ja Aron Härsing. Lisakohtunikeks on Kristo Külljastinen ja Juri Frischer, neljandaks kohtunikuks Ainar Kuusk, inspektoriks Ants Juhvelt ning kohtunike vaatlejaks Gunnar Nuuma.

FC Levadia ja FC Flora kohtuvad laupäeval omavahel kokku 90. korda. Liigamängus kohtutakse 70. korda ja senine saldo räägib FC Levadia kasuks: 33 võitu, 20 viiki ja 16 kaotust.