Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia alistas Igor Morozovi viimase sekundi väravast FC Flora 2:1!

FC Levadia alistas Lillekülas FC Flora 2:1! Võiduvärava lõi Igor Morozov viiendal üleminutil.

Kuigi Levadia juhtis mängu esimese poolaja lõpus löödud Evgenii Kobzari väravast, suutis FC Flora mängu 90. minutil tänu Joonas Tammele viigistada. Mängu lõpp oli aga eriti tuline, sest Igor Morozov suutis viiendal üleminutil FC Levadiale kolm punkti kindlustada.

FC Levadia asub pärast kümmet kohtumist 22 punktiga tabeli teisel real, Flora on sama arvu mängudega teeninud 14 punkti ning on tabelis viies.

“Flora mängis täna hästi, võib-olla olime esimesel poolajal üle, kuid teisel poolajal vajusime liialt ära, tegime ainult kaitsetööd. Peab meeskonda kiitma, et lõpuni võitlesime, aga eks meil oli ka õnne. Meeskond on meil ühtlane, keegi ei lasnud pead norgu ning said aru, et vile lõpetab mängu,” võttis Rimo Hunt mängu Postimehe ülekandes kokku.

FC FLORA – FC LEVADIA 1:2