etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia purustas Kadriorus Paide Linnameeskonna 7:1

FC Levadia sai täna Kadriorus hooaja suurima võidu alistades Paide Linnameeskonna koguni 7:1. Mängu kangelasteks tõusid kübaratriki teinud Anton Mirantšuk ning oma Premium Liiga debüütmängus kaks väravat löönud Kevin Kauber.

FC Levadia jäi küll 15. minutil Sander Sinilaiu kauglöögist kaotusseisu, ent kogus end kiiresti. 23. minutil teenis Kauber penalti, mille Mirantšuk realiseeris. Kolm minutit hiljem teenis Kauber karistuslöögi, mis mängiti kiiresti lahti ja Gando viis FC Levadia kohtumist juhtima. Poolaja lõpetas Mirantšuki kaunis ühemehesoolo läbi Paide kaitseliini. Teisel poolajal jätkasid Mirantšuk, kahel korral Kauber ja vahetusest sisse tulnud Tabi hävitustööd.

FC Levadia värskeim täiendus, kaks väravat löönud ja kahele eeltöö teinud Kevin Kauber jäi oma debüütmänguga rahule. “Debüüdi kohta väga hea, eks muidugi oli veel võimalusi ära lüüa. Väga meeldivalt läks! Alguses ei saanud me mängu käima, aga kui lasime endale värava lüüa, siis tekkis kõigil enesekindlus. Tekkis auke ja vastane väsis, meil oli palju värskeid mängijaid sees,” ütles Kauber.

“Pärast raskeid mänge juhtub ikka nii, et ei saa oma tegemisi käima. Kiire avaväravaga tõsteti meie tahtmist üles. Alguses olid ka mõned võimalused, mida me ei realiseerinud ning vastane karistas meid vasturünnakul kauglöögist ära. Mida mäng edasi, seda rohkem hakkasime tegema häid liigutusi ja sooritusi. Seitse väravat on igati tubli saavutus,” ütles FC Levadia peatreener Igor Prins.

Järgmisel reedel, 29. juulil kell 19:00 sõidab FC Levadia külla Pärnu Linnameeskonnale heastamaks kolme nädala eest saadud üllatuskaotust.