etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia alistas kontrollmängus JK Tallinna Kalevi 6:0

FC Levadia esindusmeeskond alistas täna Kalevi keskstaadioni kunstmuruväljakul peetud kontrollkohtumises JK Tallinna Kalevi tulemusega 6:0 (3:0).

FC Levadia kasuks lõi esimesel poolajal kaks väravat Rimo Hunt ning ühe Tabi. Teisel poolajal suurendasid skoori Siim Luts ühel ning Jevgeni Kobzar kahel korral.

Kohtumise avapoolajal pidi vigastuse tõttu väljakult lahkuma Tabi, teda asendas Harles Läst.

Peatreener Sergei Ratnikov jäi meeskonna esitusega üldjoontes rahule, ehkki väravavõimaluste realiseerimine võinuks olla parem. “Tegutsesime hästi ja lõime väravaid. Tulemuse järgi võib öelda, et tundsime ennast rahulikult, ka meeskondade tase oli erinev. Jätsime realiseerimata mitmed head momendid, sealhulgas ka üks-ühele olukorrad – see jääb natuke hinge kraapima. Mängupilt oli üldjoontes korralik, aga mitte päris see mida näha tahaks,” ütles Ratnikov.

Testimisel oleva Venemaa ründaja Alan Gatagovi aadressil jätkas Ratnikovil samuti tunnustavaid sõnu. “Gatagov oli heal tasemel ja paistis väljakul hästi silma. Tema mõtlemine ja tegutsemine on korralikust klassist. Värav jäi tal täna löömata, kuid ta andis palju häid sööte ning tegi seda, mida temalt ootasin.” iseloomustas Ratnikov Gatagovi tegevust.

FC Levadia: Priit Pikker (Sergei Lepmets), Gregor Aru, Tabi (Harles Läst), Raido Kannel, Gando, Siim Luts (Ioan Jakovlev), Daniil Ratnikov, Marek Kaljumäe, Jevgeni Kobzar, Alan Gatagov, Rimo Hunt (Nikita Koger).