etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia alistas liidrite duellis Nõmme Kalju 1:0!

Premium Liiga liidrite mängus oli FC Levadia täna Hiiu staadionil parem Nõmme Kaljust tulemusega 1:0 ning tõusis liiga ainuliidriks.
 
Kolme punkti saatuse otsustas Anton Miranchuki värav kohtumise 18. minutil.
 
“Väga rahul olen esimese poolajaga, poisid mängisid hästi. Esimene poolaeg oli juba sellise mängu moodi, kuhu me tahame jõuda. Aga teisel poolajal on meil pidevalt nii, et saame võidu emotsiooni pealt. Jumal tänatud, et praegu läheb hästi, aga juunis üritame ka oma mängu parandada. Kokkuvõttes tegime esimesel poolajal skoori ja teisel poolajal mängisime tulemuse peale,” ütles FC Levadia peatreener Sergei Ratnikov.
 
“Liidrikoht on väga tähtis, hea emotsiooniga taastuvad poisid kiiremini. Järgmise mänguni, mis on 19. juunil Paidega, on aega mängupilti parandada.”
 
Ründaja Rimo Hunt: “Esimesel poolajal mängisime seda mängu, mida treener meilt ootas, kuigi juba esimesse poolaja lõpus vajusime natuke ära ja andsime vastasele mänguruumi ning nad said oma pikkade pallidega ilusti mängu sisse.”
 
“Teisel poolajal vajusime kohe liiga alla ja ei suutnudki enam tagant liine üles tuua, andsime järjekordselt neile hästi palju ruumi. Loomulikult oli neil Neemelo näol üks trump, kes võttis kõik pallid maha ja oli kohe ohtlik. Oli keeruline, aga mängisime juba tulemuse peale, kõik oli taktikaline ja pidasime vastu. Kolm punkti ja liidrikoht on kõige tähtsamad.”