Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia alistas Tartus JK Tammeka suurelt 4:1

FC Levadia võttis täna Tartus JK Tammekalt eelmise reede viigi eest revanši alistades vastase 4:1. Ühtlasi sai meeskond hooaja ülekaalukaima võidu.

Mängu algus oli raske – 17. minutil viis Kristjan Tiirik Tammeka mängu juhtima. Seitse minutit hiljem Igor Morozov viigistas, 34. minutil lõi Anton Mirantšuk 2:1. Teisel poolajal skooris kahel korral Pavel Marin ja hooaja suurim võit oli tõsiasi.

“Võit oli kindel, aga mitte kerge,” tõdes FC Levadia peatreener Sergei Ratnikov kohtumise järel. “Esimesed kakskümmend minutit oli Tammeka meist üle ja nad läksid juhtima, õnneks suutsime kiiresti viigistada. Sealt edasi mängisime juba paremini. Olen meeskonna üle uhke – poisid näitasid iseloomu ja mängisid head jalgpalli. Tänane mäng oli kindlasti parem kui eelmise nädala kohtumine Kadriorus.”

FC Levadia peab järgmise kohtumise järgmisel laupäeval, 7. mail kell 19:00 Kadrioru staadionil JK Sillamäe Kaleviga.

JK TAMMEKA – FC LEVADIA 1:4

A. Le Coq Premium Liiga X voor

Reedel, 29. aprillil kell 19:00 – Tartu Tamme staadion

Väravad: 17. Kristjan Tiirik – 24. Igor Morozov, 34. Anton Mirantšuk, 68., 74. Pavel Marin

JK Tammeka: Karl Johan Pechter, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Andre Paju, Kevin Anderson, Reio Laabus, Martin Miller, Rasmus Tauts (77. Erki Mõttus), Geir-Kristjan Suurpere (68. Georgi Ivanov), Kristjan Tiirik, Martin Jõgi (46. Tristan Koskor).

FC Levadia: Sergei Lepmets, Gando Biala, Tabi Manga (72. Marek Kaljumäe), Igor Morozov, Maksim Podholjuzin, Ilja Antonov, Daniil Ratnikov, Jevgeni Kobzar, Anton Mirantšuk (82. Rasmus Peetson), Pavel Marin (78. Andreas Raudsepp), Rimo Hunt.

Hoiatused: 42. Rasmus Tauts, 44. Geir-Kristjan Suurpere