Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia alistas Tartus Tammeka ja tõusis Premium Liiga liidriks

FC Levadia alistas Premium Liiga XVI voorus Tartus JK Tammeka 3:2 ning tõusis esmakordselt liidriks.

Valitsevad Eesti meistrid olid JK Tammeka vastu küll suures mängulises ülekaalus, ent võit tuli raskelt. Juba 6. minutil viis Ingemar Teeveri pealöök Siim Lutsu nurgalöögi järel külalised ette, Teeveri jaoks oli see tänavuse hooaja 13. tabamus. Avapoolajal oli FC Levadial veel ridamisi võimalusi, kuid need jäid realiseerimata.

Kohe teise poolaja alguses eksis kaitsetöös Artjom Rahmanov ning Tammeka kasutas süllekukkunud võimaluse ära – Rasmus Tauts lõi 1:1.

Juba paar minutit hiljem oli FC Levadia taas eduseisus, Artur Pika kaarpall leidis tee väravasse Pavel Marini selja põrkest.

64. minutil jõudis Tammeka taas viigini. Väljatulekul eksinud väravavaht Priit Pikker saatis palli Martin Hurda pea peale ja kogenud mees kasutas oma võimaluse kohe ära.

Valitsevad meistrid suutsid end taas kiirelt koguda – 66. minutil lõi Siim Lutsu poolelt pöördelt sooritatud kauglöögist imeilusa võiduvärava.

Kolmandat korda eduseisus olles rohesärgid vastaseid rohkem mängu ei tagasi lubanud ning mitmel korral oli õhus neljas värav, kuid Marko Kristali hoolealused pidid euromängu eel leppima 3:2 paremusega.

Teistes reedestes mängudes alistas Viljandi JK Tulevik koduplatsil Nõmme Kalju 1:0 ning FC Infonet Narva Transi 3:0.

TARTU JK TAMMEKA – TALLINNA FC LEVADIA 2:3

A.Le Coq Premium Liiga XVI voor

Reedel, 26. juunil kell 19:00 – Tartu Tamme staadion

Väravad: 49. Rasmus Tauts, 64. Martin Hurt – 6. Ingemar Teever, 52. Pavel Marin, 66. Siim Luts

Hoiatused: 14. Markus Jõgi, 16. Tauno Tekko, 76. Kevin Rääbis – 69. Igor Subbotin, 77. Siim Luts

JK Tammeka: Karl Johan Pechter, Kristjan Tiirik, Jürgen Lorenz, Markus Jõgi, Tauno Tekko (80. Eric Pärn), Martin Naggel, Kevin Rääbis, Tristan Koskor (46.Rasmus  Tauts), Martin Jõgi (62. Martin Miller), Martin Hurt, Kevin Anderson.

FC Levadia: Priit Pikker, Juuso Laitinen, Ivan Pecha, Artjom Rahmanov, Artur Pikk, Ilja Antonov, Omar El Hussieny (62. Igor Subbotin), Siim Luts, Dmitri Kruglov, Pavel Marin, Ingemar Teever.

Mänguolud: +16, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.