Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia II alistas FC Kuressaare 6:3

FC Levadia II alistas teisipäeval Esiliiga XXV vooru kohtumises võõrsil FC Kuressaare hokiskooriga 6:3 ning jätkab liidrikohal.

Mängu algus oli erakordselt tormiline. Juba 2. minutil viis Nikita Koger FC Levadia juhtima, tosin minutit hiljem juhtisid saarlased kolme Sandri väravatest 3:1 – täpsed olid Sander Viira, Sander Laht ja Sander Seeman. 18. minutil lõi Koger teisegi värava ning 22. minutil seadis Marko Oliver Roosnupp jalule viiginumbrid.

29. minutil sai Elari Valmas trahvikastis tehtud vea eest punase kaardi, kuid Nikita Koger ei suutnud realiseerida penaltit. Sellele vaatamata tüüris FC Levadia II mängu võidusadamasse, teisel poolajal lõi Roosnupp veel kaks väravat ning ühe Ioan Jakovlev.

25 vooru järel on FC Levadia II 49 ning FC Flora ja FC Infoneti duublitel võrdselt 47 punkti.