etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia II piirdus Esiliiga turniiril alagrupiga

Triobet Aastalõputurniiri Esiliiga turniiril piirdus FC Levadia II alagrupimängudega.

FC Levadia II alustas 0:1 kaotustega Rakvere JK Tarvasele ja FC Infonet II-le. Kolmandas mängus tehti 1:1 viik Kiviõli FC Irbisega ning viimases alistati Nõmme Kalju duubelmeeskond 4:0,

Turniiri võitis FC Infonet II, alistades finaalis penaltiseerias Kivõli FC Irbise. Kolmas oli FC Flora II.

Esiliiga turniiri alagrupimängud:

15:00 A Viljandi JK Tulevik – Vändra JK Vaprus 3:1
Väravad: Tiit Tikenberg, Martin Allik, Rainer Peips – Toomas Eier

15:20 A FC Kuressaare – Tallinna FC Puuma 4:1
Väravad: Elari Valmas (2), Maarek Suursaar (2) – Kaspar Tilga

15:40 B Nõmme Kalju FC II – Rakvere JK Tarvas 0:4
Väravad: Joonas Ljaš (2), Alari Aunapuu, Taavi Trasberg

16:00 B Kiviõli FC Irbis – Tallinna FC Infonet II 0:1
Värav: Eduard Kuzmin

16:20 A Vändra JK Vaprus – Tallinna FC Flora II 4:1
Väravad: Mihhail Kravtšenko (2), Marco Lukka, Artur Ojala – Herol Riiberg

16:40 A Tallinna FC Puuma – Viljandi JK Tulevik 2:3
Väravad: Michael Sander (2) – Tanel Lang (2), Tiit Tikenberg

17:00 B Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Levadia II 1:0
Värav: Joonas Ljaš

17:20 B Tallinna FC Infonet II – Nõmme Kalju FC II 2:0
Väravad: Anton Aristov (2)

17:40 A Viljandi JK Tulevik – FC Kuressaare 2:4
Väravad: Tiit Tikenberg, Rainer Peips – Elari Valmas (2), Sander Laht (2)

18:00 A Tallinna FC Flora II – Tallinna FC Puuma 4:0
Väravad: Alex Sander Sepp, Maikel Astur, Kalev Gustav Keert, Ragnar Piir

18:20 B Nõmme Kalju FC II – Kiviõli FC Irbis 1:3
Väravad: Mark Dubinin – Maksim Babjak, Vladislav Tšurilkin (2)

18:40 B Tallinna FC Levadia II – Tallinna FC Infonet II 0:1
Värav: Anton Aristov

19:00 A Tallinna FC Puuma – Vändra JK Vaprus 4:3
Väravad: Sergei Bilinski, Randy Padar, Vlasiy Sinyavskiy, pen. Kirill Vinogradov – Marco Lukka, Mihhail Kravtšenko, Mihkel Jürgenstein

19:20 A FC Kuressaare – Tallinna FC Flora II 2:3
Väravad: Märten Pajunurm, ov. Hans Joosep Tammerik – Tõnu Paavo, Herol Riiberg, Jan Kokla

19:40 B Tallinna FC Infonet II – Rakvere JK Tarvas 1:0
Värav: Erik Vinogradov

20:00 B Kiviõli FC Irbis – Tallinna FC Levadia II 1:1
Väravad: Vladislav Tšurilkin – Robert Lepik

20:20 A Vändra JK Vaprus – FC Kuressaare 1:0
Värav: Artur Ojala

20:40 A Tallinna FC Flora II – Viljandi JK Tulevik 4:2
Väravad: Karl Ivar Maar, Samuel Vard, Randin Rande, Kalev Gustav Keert – Rainer Peips, Marek Hanson

21:00 B Tallinna FC Levadia II – Nõmme Kalju FC II 4:0
Väravad: Kaspar Mutso, Kirill Davidenko, Kristjan Prunn, Mart Paul Preiman

21:20 B Rakvere JK Tarvas – Kiviõli FC Irbis 2:3
Väravad: Joonas Ljaš, Rainer Võsaste – Vladislav Tšurilkin (2), Miroslav Rõškevitš

Poolfinaalid:

21:40 A1 Tallinna FC Flora II – B2 Kiviõli FC Irbis 0:2
Väravad: Tõnis Starkopf (2)

22:00 A2 FC Kuressaare – B1 Tallinna FC Infonet II 0:2
Väravad: Anton Aristov, Artjom Badjuk

Kohamängud:

22:20 III-IV koha mäng Tallinna FC Flora II – FC Kuressaare 3:1
Väravad: Herol Riiberg, Erkki Kubber, Maikel Astur – Mario Stern

22:40 FINAAL Kiviõli FC Irbis – Tallinna FC Infonet II 1:1, pen. 2:3
Väravad: Anton Smetanin – Vassili Kulik

Alagrupid/paremusjärjestus:

A – 1. Tallinna FC Flora II 9p, 2. FC Kuressaare 6p, Viljandi JK Tulevik 6p, Vändra JK Vaprus 6p, Tallinna FC Puuma 3p
B – 1. Tallinna FC Infonet II 12p, Kiviõli FC Irbis 7p, Rakvere JK Tarvas 6p, Tallinna FC Levadia II 4p, Nõmme Kalju FC II 0p

Tallinna FC Levadia II: Vladislav Tsvetkov, Evert Priisar, Harles Läst, Herman Koppel, Mart Paul Preiman, Marten Niilop, Raido Kannel, Kaspar Mutso, Robert Lepik, Martin Käos, Cristofer Kuusma, Ioan Jakovlev, Magnar Vainumäe, Vladimir Vassiljev, Henri Reinvald, Kristjan Prunn, Kirill Davidenko, Stas Kucheraviy.
Treenerid: Argo Arbeiter, Vahur Kiis, Ain Tammus