etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia kaotas Lillekülas Sillamäe Kalevile 0:3

FC Levadia pidi esimeses hooajaeelses kontrollkohtumises tunnistama JK Sillamäe Kalevi 3:0 paremust.

Sillamäe kasuks lõi kaks väravat Jevgeni Kabajev (37, 79) ning ühe Aleksandr Volkov (83).

FC Levadia: Priit Pikker (63. Vladislav Tsvetkov), Artjom Artjunin,
Luc Landry Tabi Manga, Maksim Podholjuzin, Hindrek Ojamaa (46. Alger Dzumadil), Maksim Lipin, Aime Marcellin Ngando Mbiala, Erikas Vainoras (58. Kristen Saarts), Mark Oliver Roosnupp), Artur Rättel (58. Henry Rohtla), Rimo Hunt.

FC Levadia peatreener Sergei Ratnikov tõdes pärast mängu lõppu, et mängupilt ega tulemus teda täna ei rahuldanud. “Meil on vaja veel väga palju tööd teha. Mängijate üksteisemõistmine ja koostöö jätsid soovida. Samas nägime oma puudused ära ja meil on veel piisavalt aega, et neid parandada,” tõdes Ratnikov.

“Oma pitseri jättis mängule ka mitmete põhitegijate puudumine – mängust jäid kõrvale koondislased Artur Pikk, Ilja Antonov, Andreas Raudsepp ja Igor Subbotin, samuti tervisega kimpus olevad Rasmus Peetson ja Pavel Marin, Kaspar Mutso ja Raido Kannel viibivad veel U19 noortekoondisega Peterburis,” ütles Ratnikov.

Kahe Kameruni jalgpalluri ja leedulasest poolkaitsja kohta jätkus Ratnikovil tunnustavaid sõnu. “Tabi jättis hea mulje nii senistel treeningutel kui ka tänases kohtumises, näen temas meie jaoks väärtuslikku täiendust. Gandot ja Vainorast plaanin kasutada järgmises kontrollmängus enne kui midagi täpsemalt öelda saan,” sõnas peatreener.