Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia kaotas Nõmme Kaljule 1:2

FC Levadia kaotas Premium Liiga XXXI voorus Kadrioru stadaionil Nõmme Kaljule tulemusega 1.2 ning lubas FC Floral vahe kuuepunktiliseks kasvatada. Vahe kolmandal kohal oleva Nõmme Kaljuga on nüüd samuti kuus punkti.

43. minutil mängis Tarmo Kink karistusalas kena söödu Ilja Antonovile, kes palli vasakult poolt tagumise posti kõrvale paigutas ning Marko Kristali tiimi sellega vaheajaks juhtima viis.

Teise poolaja alguses võinuks FC Levadia mängu ära teha, kuid paraku luhtasid nii Siim Luts kui Tarmo Kink oma supervõimalused.

Veerand tundi enne mängu lõppu jäid Levadia kaitsjad karistusalas hätta just Neemeloga, kelle Artjom Artjunin oma teise kollase kaardi ja penalti hinnaga maha võttis. 11 meetrilt oli täpne Hidetoshi Wakui. 87. minutil lõi Neemelo peaga Kalju võiduvärava.

“Kõik läks nagu õpikust. Kui ise ära ei löö, siis lüüakse sulle,” ütles Levadia peatreener Marko Kristal. “Meie 2:0 eduseisul oleks hoopis teistsugune mäng olnud.”

“Kui tänase võidu korral oleks olnud kõik meie kätes, siis enam ei ole. Peame hakkama nüüd voor-voorult vaatama, kuidas Flora mängib. Ma loodan, et neil on piisavalt pingeid, et nad ei suuda seisu hoida,” ütles Kristal kohtumise järel.

FC LEVADIA  NÕMME KALJU FC 1:2