etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia kaotas Praha Slaviale 0:2 ja langes eurosarjast

Kahjuks sai UEFA Euroopa Liiga selleks aastaks otsa! FC Levadia kaotas kordusmängu Praha Slaviale 0:2 ning langes tasavägise skoori 3:3 juures võõrsil löödud värava reegliga konkurentsist välja.

Kordusmängus lõid Slavia väravad Milan Škoda ja Gino van Kessel.

“See oli nii lähedal ja samas nii kaugel. Eks muidugi on kahju, et me edasi ei pääsenud, aga mul pole meeskonnale mitte vähimatki ette heita – kõik mehed olid tublid ning võitlesid kogu hingest ja lõpuni,” ütles FC Levadia peatreener Igor Prins mängu järel.

“Jäime Prahas surve alla ja pidime päris madalale laskuma. Pole mingi ime, et selles olukorras tulid eksimused sisse ning vastane kasutas need ära. Ründemäng meil täna ei toiminud – Slavia mängijad võtsid Rimo Hundi kinni ja äärtelt ei loonud me piisavalt teravusi. Klassivahe sai täna määravaks. Samuti tõi Slavia esimese kohtumisega võrreldes mitu värsket meest juurde,” tunnistas Prins.

FC Levadia meeskond jõuab Tallinnasse tagasi reedel. Juba pühapäeva õhtul võõrustatakse Kadrioru staadionil Premium Liiga kohtumises Paide Linnameeskonda.

SK SLAVIA PRAHA – FC LEVADIA TALLINN 2:0

UEFA Euroopa Liiga II eelringi korduskohtumine

Neljapäeval, 21. juulil kell 20.00 – Edeni Arena

Väravad: 10. Milan Škoda, 67. Gino van Kessel

Hoiatused: 59. Gino van Kessel, 87. Milan Škoda – 21. Tabi Manga, 46. Ilja Antonov, 88. Alan Gatagov

SK Slavia: Jiri Pavlenka, Jan Mikula Jaromir Zmrhal (61. Jaroslav Mihalik), Josef Hušbauer, Levan Kenia, Jan Boril, Simon Deli, Jiri Bilek (75. Michael Ngadeu), Milan Škoda, Tomaš Soucek, Gino van Kessel (71. Antonin Barak).

FC Levadia: Sergei Lepmets, Tabi Manga, Ilja Antonov, Marcellin Gando, Anton Mirantšuk, Siim Luts, Marek Kaljumäe (80. Alan Gatagov), Maksim Podholjuzin, Igor Morozov, Rimo Hunt, Jevgeni Kobzar (80. Andreas Raudsepp).

Peakohtunik: Christos Nicolaides
Abikohtunikud: Charalambos Charalambous, Charlambos Georgiou
Neljas kohtunik: Lucas Soteriou (kõik Küproselt)

Fotod: www.isport.cz