etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia kohtub karikasarjas JK Kernu Kadakaga

Eile loositi 2015/16. a. Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalide paarid. FC Levadia vastaseks on võõrsil JK Kernu Kadakas.

1/64-finaalides kohtuvad:
Tallinna Depoo – Vastseliina FC Tannem
FC Kuressaare – Rapla Lokomotiv
Tartu Ülikool Fauna – Nõmme Kalju FC III
Türi JK Ganvix – Viimsi FC Igiliikur
FC Elva – Tallinn C.F.
Tallinna FC Soccernet – FC Puhkus Mehhikos
Maardu FC United – Narva United FC
Raasiku FC Joker – Kuusalu JK Rada
SK Roosu – Tabasalu JK Charma
Navi Vutiselts – Valga FC Warrior
SK Eestimaa Kasakad – JK Narva Trans
Rapla JK Atli – Pärnu FC Metropool
JK Roosad Pantrid – Tartu FC Bronx Wood
FC Lelle – FC Moe
JK Kaitseliit Kalev – JK Küsimärk
RJK Märjamaa – FC TransferWise
Tallinna FC Infonet – Virtsu Jalgpalliklubi
Pärnu JK Poseidon Nirvaana – Rumori Calcio
Viljandi JK Tulevik – Keila JK
Harju Jalgpallikool – Tallinna FC Infonet II
JK Tallinna Kalev – HÜJK Emmaste
Tallinna FC Reaal – JK Väätsa Vald
Raasiku Valla FC – Tõrva JK
FC Kose – Tartu JK Tammeka
JK Kernu Kadakas – Tallinna FC Levadia
Paide Linnameeskond – JK Raudteetöölised
Tallinna FC Castovanni Eagles – Tallinna JK Piraaja
Pirita JK Reliikvia – FC Helios
Jõgeva SK Noorus-96 – Tallinna JK Jalgpallihaigla
FC Nõmme United – Kohtla-Nõmme
Tallinna FC Eston Villa – FC Tartu
SK Imavere Forss – Tallinna FC Twister
FC Jõgeva Wolves – FC Like & Share
SK Tääksi – FC IceBears
Lasnamäe FC Ajax – Tallinna FC Flora II
Tallinna FC Forza – Saue JK Laagri
Tallinna FC Olympic Olybet – JK Pedajamäe
Maardu FC Starbunker – Tallinna FC Flora III
JK Retro – FC Peedu

Mängitakse 11., 12., 25., 26., 27., 28. ja 30. juunil ning 1. ja 2. juulil.

Loosi tahtel pääsevad otse 1/32-finaalidesse järgmised võistkonnad: Tartu FC Santos, Rakvere JK Tarvas, Ambla Vallameeskond, Õismäe Torm, Nõmme Kalju FC, Kohtla-Järve JK Järve, Tallinna FC Flora, Tabivere RSK, Viimsi MRJK, Tallinna JK Legion, Tallinna Jalgpalliselts, FC Otepää, Tartu JK Welco, Lootos FCR, Tallinna SK Dnipro, Maardu FC Starbunker II, Läänemaa JK Haapsalu, JK Tallinna Kalev III, JK Fellin, JK Sillamäe Kalev, JK Loo, Pärnu Linnameeskond, FC Järva-Jaani, Tartu FC Merkuur ja EMÜ SK.