Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (15)

etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia naiskond Aastalõputurniiril kolmas

Triobet Aastalõputurniiri Naiste Expert Liiga turniiril saavutas FC Levadia kolmanda koha.

Turniril osalesid kokku viis naiskonda: Pärnu JK, Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia, Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN ja Nõmme Kalju FC.

FC Levadia alustas 3:0 võitudega Nõmme Kalju (Aljona Sasova, Stanislava Russakova, Ljubov Maksimova) ning SK10/Warriori (Ljubov Maksimova, Anastassia Dodeltseva 2) üle.

Seejärel kaotati FC Florale 1:3 (Anett Vilipuu) ning Pärnu JK-le 2:3 (Anastasia Dodeltseva 2).

Kolmanda koha mängus kohtuti uuesti Tartu-Valga ühendnaiskonnaga ja võideti tagajärjega 3:2 (Anastasia Dodeltseva, Aljona Sasova, Ljubov Maksimova),

Turniiri finaalis oli Pärnu JK 2:0 parem FC Florast.

Turniiri parimad

Parim väravalööja: Anastassia Morkovkina 6 (Pärnu JK)

Parim väravavaht: Elis Meetua (Pärnu JK)

Parim mängija: Lisette Tammik (Tallinna FC Flora)

Expert liiga turniiri mängud:

9:00 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: Aljona Sasova, Stanislava Russakova, Ljubov Maksimova

9:20 Tallinna FC Flora – Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 4:0
Väravad: Kelly Rosen (2), Kethy Õunpuu, Riin Emajõe

9:40 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK 0:3
Väravad: Anastasia Morkovkina (2), Kristina Bannikova

10:00 Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN – Tallinna FC Levadia 0:3
Väravad: Ljubov Maksimova, Anastassia Dodeltseva (2)

10:20 Tallinna FC Flora – Pärnu JK 1:4
Väravad: Liis Pello – Anastassia Morkovkina (2), Liivi Sõrmus, Kairi Himanen

10:40 Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN – Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: Cathreen Selgis

11:00 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Flora 1:3
Väravad: Anett Vilipuu – Miina Kallas, Lisette Tammik, Kelly Rosen

11:20 Pärnu JK – Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 4:1
Väravad: Anastassia Morkovkina, Elizaveta Rutkovskaja, Marve Bessmertnõi, Kairi Himanen – Annaliis Strigin

11:40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:1
Värav: Liis Pello

12:00 Pärnu JK – Tallinna FC Levadia 3:2
Väravad: Anastassia Morkovkina, Kristina Bannikova, Kaire Palmaru – Anastasia Dodeltseva (2)

Põhiturniiri punktiseis:
Pärnu JK 12p, Tallinna FC Flora 9p, Tallinna FC Levadia 6p, Tartu SK10/Warrior ÜN 3p, Nõmme Kalju FC 0p

Kohamängud:

12:40 3.-4. koha mäng Tallinna FC Levadia – Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 3:2
Väravad: Anastasia Dodeltseva, Aljona Sasova, Ljubov Maksimova – Annaliis Strigin, Geili Rehkli

13:00 FINAAL 1. koht vs 2. koht Pärnu JK – Tallinna FC Flora 2:0
Väravad: ov. Kethy Õunpuu, Elizaveta Rutkovskaja

Naiskondade koosseisud:

Tallinna FC Levadia: Imbi Hoop, Anastasia Dodeltseva, Kärt Hallikas, Karolin Kaivoja, Daniela Mona Lambin, Ljubov Maksimova, Inna Zlidnis, Anett Vilipuu, Stanislava Russakova, Aljona Sasova, Elena Bulynina.