etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia on avapäeva järel liidrikohal

FC Levadia hoiab Triobet Aastalõputurniiri Premium Liiga turniiril avapäeva järel 11 punktiga liidrikohta.

FC Levadia koosseisu noort täiendav Rimo Hunt kõmmutas täna avapäeva parima kollikütina viis väravat. Kaks tabamust jäi Rasmus Peetsoni arvele.

Päev algas kahe viigiga – Tartu Tammekaga mängiti 1.1 (Rimo Hunt) ja Paide Linnameeskonnaga 2:2 (Rasmus Peetson, Nikita Koger). Mõlemas mängus lasi FC Levadia lõpu eel eduseisu käest.

Seejärel võeti kolm võitu – FC Infonet alistati 3:0 (Rimo Hunt 2, Mark Oliver Roosnupp), Pärnu Linnameeskond 2:1 (Rimo Hunt, Viktor Tolbuzov) ning seni esikohta hoidnud Narva Trans 3:0 (Rimo Hunt, Pavel Marin, Rasmus Peetson).

Avapäeva mängud:

I voor
15.00 Narva JK Trans – JK Tallinna Kalev 1:0 
Värav: 15:20 Vitali Andrejev

15.20 Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond 2:3
Väravad: 14:59 Martin Ustaal, 15:59 Artjom Dmitrijev – 0:15 Aleksandr Vassiljev, 8:00 Sander Rõivassepp, 14:00 Jasper Uwaegbulam

15.40 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Flora 0:1
Värav: 16:45 Rauno Alliku

16.00 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Infonet 1:0 
Väravad: 16:03 Aleksandr Dubõkin

16.20 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia 1:1 
Väravad: 13:59 Kevin Rääbis – 10:54 pen. Rimo Hunt

Punktiseis pärast I vooru:
Paide 3p, Sillamäe 3p, Flora 3p, Trans 3p, Levadia 1p, Tammeka 1p, Kalju 0p, Infonet 0p, Tallinna Kalev 0p, Pärnu 0p

II voor
16.40 JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC 1:1 
Väravad: 13:12 Gregor Wahl – 15:14 Robert Kirss

17.00 Tallinna FC Flora – Narva JK Trans 1:2
Väravad: 13:53 Zakaria Beglarišvili – 2:36, 9:52 Vitali Andrejev

17.20 Tallinna FC Infonet – Pärnu Linnameeskond 3:0
Väravad: 5:18 Vladislav Ivanov, 14:51 ov. Henrik Vainu?, 15:46 Aleks Mones

17.40 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia 2:2
Väravad: 0:40 Kaspar Kaldoja, 16:22 Sander Rõivassepp – 1:29 Rasmus Peetson, 4:23 Nikita Koger

18.00 Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev 3:3
Väravad: 0:35, 15:15 Rasmus Tauts, 15:59 Jürgen Lorenz – 10:18 ov. Karli Kütt, 11:06 Igor Dudarev, 12:48 Jaroslav Kvasov

Punktiseis pärast II vooru:
Trans 6p, Paide 4p, Sillamäe 4p, Infonet 3p, Flora 3p, Levadia 2p, Tammeka 2p, Kalju 1p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p

III voor
18.20 Nõmme Kalju FC – Narva JK Trans  0:2
Väravad: 2:52 Vitali Andrejev, 14:41 Vladislav Fjodorov

18.40 JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Flora 2:5
Väravad: 10:00 pen. Aleksei Savitski, 11:47 Innar Paal – 0:59 Markus Jürgenson, 11:25, 12:10 Sakari Tukiainen, 13:18 Andre Frolov, 14:51 Rauno Sappinen

19.00 Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 0:1
Värav: 0:35 Tauno Tekko

19.20 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Infonet 3:0
Väravad: 0:30 Mark Oliver Roosnupp, 1:51, 15:28 Rimo Hunt

19.40 Pärnu Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev 3:4 
Väravad: 6:22 Envar Lauter, 15:08 Magnus Villota, 16:26 pen. Greger Könninge – 10:28, 14:31, 16:32 Daniil Ratnikov, 11:26 Alexey Cherkasov

Punktiseis pärast III vooru:
Trans 9p, Sillamäe 7p, Flora 6p, Levadia 5p, Tammeka 5p, Paide 4p, Infonet 3p, Kalju 1p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p

IV voor
20.00 JK Tallinna Kalev – Paide Linnameeskond 0:4
Väravad: 4:14 Rasmus Tomson, 7:59 Marion Adusoo, 12:36 Ats Sillaste, 14:20 Sander Rõivassepp

20.20 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora 1:2 
Väravad: 10:36 Mikk Valtna – 4:22, 14:15 Brent Lepistu

20.40 Tallinna FC Infonet – Nõmme Kalju FC 3:2 
Väravad: 4:55, 6:07 Jevgeni Harin, 9:11 Kouadio – 14:11 Artjom Dmitrijev, 14:52 Erik Listmann

21.05 Tallinna FC Levadia – Pärnu Linnameeskond 2:1 
Väravad: 9:31 Rimo Hunt, 12:05 Viktor Tolbuzov – 0:41 Toomas Pent

21.25 JK Sillamäe Kalev – Narva JK Trans 1:1
Väravad: 3:54 Aleksandr Dubõkin – 11:04 Roman Nesterovski

Punktiseis pärast IV vooru:
Trans 10p, Flora 9p, Levadia 8p, Sillamäe 8p, Paide 7p, Infonet 6p, Tammeka 5p, Kalju 1p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p

V voor
21.45 Tallinna FC Infonet – Tartu JK Tammeka 5:1
Väravad: 1:03 Jevgeni Gurtšioglujants, 1:50 Vladimir Avilov, 5:06, 10:26 Vladislav Ivanov, 14:39 Kouadio – 13:54 Tauno Tekko

22.05 Pärnu Linnameeskond – Nõmme Kalju FC 0:2 
Väravad: 2:34 Artjom Dmitrijev, 8:35 Andre Järva

22.25 Narva JK Trans – Tallinna FC Levadia 0:3
Väravad: 8:37 Rimo Hunt, 11:10 Pavel Marin, 13:11 Rasmus Peetson

Punktiseis avapäeva lõpuks:
Levadia 11p, Trans 10p, Flora 9p, Infonet 9p, Sillamäe 8p, Paide 7p, Tammeka 5p, Kalju 4p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p

Turniir jätkub teisipäeval kell 15:00 mänguga FC Flora vs. Paide LM