etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia on Premium Liiga turniiril avapäeva järel kolmas

Triobet Aastalõputurniiri Premium Liiga turniiril on FC Levadia avapäeva järel kolmandal kohal.

Avapäeva lõpetas liidrina FC Infonet 11 punktiga, FC Flora kogus teisena 10 punkti. Järgenevad 8 punktiga Tallinna FC Levadia ja Tartu JK Tammeka, kusjuures FC Levadial on üks mäng vähem mängitud.

Tiitlikonkurentsis püsivad ka 7 punkti kogunud Nõmme Kalju FC ja JK Narva Trans, kellel kirjas 6 punkti. Sillamäe Kalevil on 3, Pärnul ja Paide 2 ning Viljandi Tulevikul viimasena 1 punkt.

Rauno Sappinen on 5 väravaga edukaim väravalööja. FC Levadia poolel on kaks väravat löönud Rasmus Peetson, Andreas Raudsepp ja Pavel Marin.

FC Levadia mängude tulemused

Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev 4:1
Väravad: 1:05, 8:55 Rasmus Peetson, 2:30 Andreas Raudsepp, 4:40 Igor Subbotin – 9:30 Aleksandr Volkov

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia 1:1
Väravad: 14:37 Ander Ott Valge – 16:57 Pavel Marin

Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia 0:0
Väravad: –

Tallinna FC Levadia – Pärnu Linnameeskond 3:1
Väravad: 7:30 Pavel Marin, 13:01 Andreas Raudsepp, 16:17 Henry Rohtla – 6:37 Greger Könninge

Kolmapäeva hommikul tulevad Kalevi Spordihallis väljakule Expert liiga naiskonnad, misjärel algab Premium liiga turniiri teine võistluspäev. Pall pannakse mängu kell 15:00, turniiri viimane kohtumine leiab aset kell 22:00 kui kohtuvad FC Flora – FC Levadia. Premium liiga meeskondade kohtumiste mänguajaks on 17 minutit ning võitja selgub turniirisüsteemis.

Sarnaselt eelmise aastaga teevad ka seekord Triobet Aastalõputurniiri Premium liiga turniiril etteasteid tantsutüdrukud. Oma oskuseid näitavad nii FC Flora, FC Levadia kui ka Nõmme Kalju FC tantsijad. Päevapiletit saab osta kohapeal sularahas. Pileti hinnaks on kaks eurot.

Koostöös Tallinna TV-ga jõuavad Premium kohtumised otseülekandes televaatajateni. Lisaks saab teleekraani vahendusel 30. detsembril näha Expert liiga turniiri otsustavaid kohtumisi. Mänge kommenteerivad teiste seas Aivar Pohlak, Janno Kivisild, Indrek Zelinski, Marko Pärnpuu ja Katrin Kaarna.