etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia osales C1 klassi turniiril

Triobet Aastalõputurniiril oli täna hommikul mänguõigus C1 vanuseklassi poistel, kus 16 osavõtjat olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudega turniiri võitja. Ühe mängu pikkus 12 minutit.

FC Levadia võistkond, mida juhendasid Vahur Kiis, Aivar Priidel ja Enn Läänmäe, piirus alagrupimängudega.

Poolfinaali pääsesid Tallinna FC Flora I, Tallinna JK Legion, Tallinna JK Augur ja Tartu JK Merkuur-Juunior. Finaalis alistas Tallinna FC Flora pärast 1:1 viiki penaltiseeriaga Tallinna JK Legioni.

C1 turniiri alagrupimängud:

8:00 A Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Levadia 1:1
Väravad: Mathias Ranna – Raul Arestegui

8:15 B Tallinna FC Flora I – Tallinna FC Ajax 4:0
Väravad: Vadim Avramenko, Otto-Robert Lipp (2), Tanel Neubauer

8:30 C Saku Sporting – Tallinna JK Augur 1:2
Väravad: Carl Kalju – Kennert Anniste (2)

8:45 D JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Flora II 2:2
Väravad: Johann Ekke Pukk (2) – Tormi Ohtla (2)

9:00 A Tallinna JK Legion – SK Tääksi 7:0
Väravad: Erik Tselenko (4), Nikita Komissarov (2), Dmitri Belov

9:15 B Tallinna FC Infonet – FC Elva 3:1
Väravad: Artjom Ostrovski, Roman Majakov, Vladimir Ištšenko – Kaur Nukka

9:30 C Pakri SK Alexela – Tartu JK Tammeka 0:2
Väravad: Brajan Meigas, Mihkel Järviste

9:45 D Kohtla-Järve JK Järve – Tartu JK Merkuur-Juunior 2:4
Väravad: Raivo Saar, Pavel Simakov – Aleksander Iljin, Marek Kovbenja 2, Artur Laks

10:00 A SK Tääksi – Tallinna FC Levadia 0:2
Väravad: Enari Laino, Karl Kibuspu

10:15 B Tallinna FC Ajax – FC Elva 2:1
Väravad: Aleksei Morozov, Maksim Melnikov – Kert Rainis Kentel

10:30 C Tallinna JK Augur – Tartu JK Tammeka 0:0
Väravad: –

10:45 D Tallinna FC Flora II – Tartu JK Merkuur-Juunior 1:2
Väravad: Sten-Marten Kägu – ov. Mattias Männilaan, Aleksander Iljin

11:00 A Tallinna JK Legion – Nõmme Kalju FC 4:1
Väravad: Erik Tselenko (2), Nikita Komissarov, Aleksei Urlik – Ralf Murumaa

11:15 B Tallinna FC Flora I – Tallinna FC Infonet 1:0
Värav: Joonas Soomre

11:30 C Saku Sporting – Pakri SK Alexela 5:0
Väravad: Raimond Eino, Mark Anders Lepik (2), Carl Kalju (2)

11:45 D JK Tallinna Kalev – Kohtla-Järve JK Järve 1:0
Värav: Johann Ekke Pukk

12:00 A Nõmme Kalju FC – SK Tääksi 3:2
Väravad: Edvin Kin (2), Edgar Krõžanovski – Ainar Vainaru, Reiko Männik

12:15 B Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Ajax 3:0
Väravad: Renat Kovšikov, Vladimir Ištšenko (2)

12:30 C Pakri SK Alexela – Tallinna JK Augur 0:6
Väravad: Jevgeni Demidov (3), Kaspar Laur, Robin Sööt, Kennert Anniste

12:45 D Kohtla-Järve JK Järve – Tallinna FC Flora II 2:4
Väravad: Raivo Saar, Nikita Mosin – Mattias Männilaan (2), Aleksander Ojari, Karl Altraja

13:00 A Tallinna FC Levadia – Tallinna JK Legion 1:2
Väravad: Kaspar Kubber – Erik Tselenko, Hergo Hallika

13:15 B FC Elva – Tallinna FC Flora I 0:4
Väravad: Vadim Avramenko (2), Otto-Robert Lipp (2)

13:30 C Tartu JK Tammeka – Saku Sporting 0:3
Väravad: Mark Anders Lepik (2), Martti Rahu

13:45 D Tartu JK Merkuur-Juunior – JK Tallinna Kalev 4:1
Väravad: Devid Lehter, Marek Kovbenja (2), Anton Laponogov – Kaspar Kasemaa

Poolfinaalid:

14:00 A1 Tallinna JK Legion – C1 Tallinna JK Augur 1:0
Värav: Nikita Komissarov

14:15 B1 Tallinna FC Flora I – D1 Tartu JK Merkuur-Juunior 1:0
Värav: Otto-Robert Lipp

Kohamängud:

14:30 III – IV koha mäng Tallinna JK Augur – Tartu JK Merkuur-Juunior 0:1
Värav: Devid Lehter

14:45 FINAAL Tallinna JK Legion – Tallinna FC Flora I 1:1, pen. 0:2
Väravad: Hergo Hallika – Markus Must

Alagrupid/tulemused:

A – 1. Tallinna JK Legion 9p, Tallinna FC Levadia 4p, Nõmme Kalju FC 4p, SK Tääksi 0p
B – 1. Tallinna FC Flora I 9p, Tallinna FC Infonet 6p, Tallinna FC Ajax 3p, FC Elva 0p
C – 1. Tallinna JK Augur 7p, Saku Sporting 6p, Tartu JK Tammeka 4p, Pakri SK Alexela 0p
D – 1. Tartu JK Merkuur-Juunior 9p, JK Tallinna Kalev 4p, Tallinna FC Flora II 4p, Kohtla-Järve JK Järve 0p

Tallinna FC Levadia: Karl Kibuspu, Igor Andrejev, Aleksandr Andrjušin, Hans-Kristjan Velling, Karl Gregor Kool, Moorits Veering, Fred Jürgen Luik, Enari Laino, Maksim Valujev, Kaspar Kubber, Kirill Homtšenko, Leonhard Ankro, Karl-Hendrik Freiberg, Lauri Hedman, Karl-Kristjan Roosinupp, Gregor Mändma, Raul Arestegui, Aleksei Jetskalo.
Treenerid: Vahur Kiis, Aivar Priidel, Enn Läänmäe