etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia poisid mängisid C2 klassi turniiril

Triobeti Aastalõputurniiri C2 klassi turniiril osales jällegi 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Alagruppide võitjad selgitasid kohamängudes ka turniiri võitja.

FC Levadia võistkond Enn Läänmäe juhendamisel jäi A-alagrupis teiseks ega pääsenud poolfinaali.

Finaalis alistas FC Nõmme United 4:0 Tartu JK Tammeka I.

C2 turniiri alagrupimängud:

8:00 A Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 2:1
Väravad: Daniil Petrunin (2) – Stefan Grahv

8:15 B Tallinna JK Legion – JK Tallinna Kalev 3:0
Väravad: Gleb Ignatenko,Aleksandr Šapovalov, Daniel Fedotov

8:30 C Läänemaa JK – Tallinna FC Infonet 2:4
Väravad: Reno Mark, Keven Kirs – Markus Kade (3), Daniil Tsuiman

8:45 D Viimsi FCF MRJK – Keila JK 1:1
Väravad: Marten Meumers – Markus Männik

9:00 A Tallinna FC Flora – Kohtla-Järve JK Järve 5:1
Väravad: Mihkel Kurbel (2), Oskar Kröönström, Anton Krutogolov (2) – Vladislav Manjak

9:15 B Jõgeva SK Noorus-96 – Paide Linnameeskond 3:0
Väravad: Raul-Martun Sirkas (3)

9:30 C Pärnu JK Vaprus – Tartu JK Tammeka I 1:1
Väravad: Ronaldo Tiismaa – Patrick Gemro Veelmaa

9:45 D FC Nõmme United – Tartu JK Tammeka II 6:0
Väravad: Kristofer Piht (2), Henry Välja (2), Ralf-Stiven Viru (2)

10:00 A Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia 1:0
Värav: Marten Aun

10:15 B Tallinna JK Legion – Paide Linnameeskond 2:0
Väravad: Daniel Fedotov, Andreas Deivid

10:30 C Läänemaa JK – Pärnu JK Vaprus 0:2
Väravad: Robin Limberg (2)

10:45 D Tartu JK Tammeka II – Keila JK 1:2
Väravad: Ott Kaarel Vään – Martin Uusla, Markkus Seppik

11:00 A Kohtla-Järve JK Järve – Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: Artjom Gussev

11:15 B JK Tallinna Kalev – Jõgeva SK Noorus-96 2:2
Väravad: Mikk Kruusalu, Joonas Koff – Daniel Aganits, Märt-Indrek Sirkas

11:30 C Tallinna FC Infonet – Tartu JK Tammeka I 0:4
Väravad: Patrick Gemro Veelmaa, ov. Georgi Tarasov, Rasmus Luha, Robert Paju

11:45 D FC Nõmme United – Viimsi FCF MRJK 4:1
Väravad: Henri Välja, Kristofer Piht, Joel Kokla, Steven Salmistu – Reico Riigov

12:00 A Tallinna FC Levadia – Kohtla-Järve JK Järve 1:1
Väravad: Karl Pukk – Vladimir Gavriljuk

12:15 B JK Tallinna Kalev – Paide Linnameeskond 1:0
Värav: Murad Velijev

12:30 C Läänemaa JK – Tartu JK Tammeka I 0:5
Väravad: Dominic Laaneots (2), Patrick Gemro Veelmaa, Patrick Peterson, Rasmus Luha

12:45 D Viimsi FCF MRJK – Tartu JK Tammeka II 3:1
Väravad: Marten Meumers, Hugo Rebane, Reico Riigov – Ott Kaarel Vään

13:00 A Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:4
Väravad: Otto Gregor Tagapere, Anton Krutogolov (2), Roland Jodis

13:15 B Jõgeva SK Noorus-96 – Tallinna JK Legion 2:2
Väravad: Raul-Martun Sirkas, Kristjan Rumm – Dmitri Kozlov, Daniel Fedotov

13:30 C Pärnu JK Vaprus – Tallinna FC Infonet 3:0
Väravad: Raul Tääker, Rocco Mõtt, Kevin Helin

13:45 D Keila JK – FC Nõmme United 0:6
Väravad: Henry Välja (2), Joel Kokla, Robi Saarma (2), Kristjan Pelt

Poolfinaal:

14:00 A1 Tallinna FC Flora – C1 Tartu JK Tammeka I 0:2
Väravad: Rasmus Luha, Patrick Gemro Veelmaa

14:15 B1 Tallinna JK Legion – D1 FC Nõmme United 0:3
Väravad: Henry Välja, Kristofer Piht, Kristjan Pelt

Kohamängud:

14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Flora – Tallinna JK Legion 2:1
Väravad: Daniel Tuhkanen, Anton Krutogolov – Daniel Fedotov

14:45 FINAAL Tartu JK Tammeka I – FC Nõmme United 0:4
Väravad: Kristjan Pelt, Henry Välja, Ralf-Stiven Viru, Robi Saarma

Alagrupid/paremusjärjestus:
A – 1. Tallinna FC Flora 9p, Tallinna FC Levadia 4p, Kohtla-Järve JK Järve 4p, Nõmme Kalju FC 0p
B – 1. Tallinna JK Legion 7p, Jõgeva SK Noorus-96 5p, JK Tallinna Kalev 4p, Paide Linnameeskond 0p
C – 1. Tartu JK Tammeka I 7p, Pärnu JK Vaprus 7p, Tallinna FC Infonet 3p, Läänemaa JK 0p
D – 1. FC Nõmme United 9p, Viimsi FCF MRJK 4p, Keila JK 4p, Tartu JK Tammeka II 0p

Tallinna FC Levadia: Siim Salmi, Andreas Põldvee, Artur Holodov, Daniil Petrunin, Nikita Dronov, Mattias Jurkovits, Georg Kurus, Herman Õunas, Karl Pukk, Karevi Pajumets, Rasmus Laumets, Markus Mäekivi, Kaur Kaugema, Andres Järve, Ralf Mikk, Ragnar Metsala, Enrice Lumiste, Cris Ditmann.
Treener: Enn Läänmäe