etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia sõlmis Kaspar Mutsoga kolmeaastase profilepingu

FC Levadia sõlmis klubi oma kasvandiku, keskpoolkaitsja Kaspar Mutsoga kolmeaastase profilepingu kestuvusega kuni 2018. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

Mutso tegi Premium Liiga debüüdi 1. augustil võõrsil peetud kohtumises Pärnu Linnameeskonna vastu, samal päeval tähistas ta oma 17. sünnipäeva.

Kokku kogunes Mutso kontole tänavu 8 Premium Liiga mängu ja võiduvärav Kadriorus Tartu JK Tammeka vastu, lisaks ilusad esitused Esiliigas ning Eesti U-19 noortekoondises. Hooaja viimastest mängudest jäi noor keskpoolkaitsja vigastuse tõttu eemale.

Verivärske vutiproff Mutso ütles FC Levadia pressiteenistusele, et jääb oma tuleristsetega Premium Liigas igati rahule ning tahab uuel hooajal sammu edasi astuda. “Sain üldiselt hästi hakkama, midagi kripeldama ei jäänud. Uuel hooajal tahaks võimalikult palju FC Levadia põhikoosseisus mängida. Eelkõige tahaks edasi arendada oma kiiruslikke võimeid ning lüüa rohkem väravaid,” sõnas Mutso.

Jalgpalliportaal Soccernet.ee valis Mutso lõppenud hooajal Premium Liiga parimaks noormängijaks, kes sündinud 1997. aastal või hiljem.