etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia U13 tüdrukud võitsid Aastalõputurniiri!

Triobet Aastalõputurniiri teise võistluspäeva esimeses pooles hõivasid Tartus Annelinnas asuva A. Le Coq Sport Spordimaja U13 vanuseklassi tüdrukud. Esikohale tuli Tallinna FC Levadia treener Kaidi Jekimova juhendamisel.

Kaheksa võistkonda olid jaotatud kahte neljaliikmelisse alagruppi, mille võitjad pääsesid finaali, teise koha omanikud aga selgitasid III koha omaniku. Üks kohtumine kestis 12 minutit.

I koht Tallinna FC Levadia
II koht JK Tabasalu
III koht Tallinna FC Ajax

Parim väravalööja: Paula-Kristiina Valter, Tallinna FC Levadia
Parim väravavaht: Anna Voltškova, Tallinna FC Levadia
Parim mängija: Elisabet Polstjanova, Tallinna FC Levadia

Teisipäev, 20. detsember – tüdrukute U13 vanuseklassi turniir:

A-alagrupp: Tallinna FC Levadia, Nõmme Kalju FC, Rakvere JK Tarvas, Tallinna FC Ajax
B-alagrupp: JK Tabasalu, JK Kuusalu Kalev, Viimsi MRJK, Tallinna FC Flora

Ajakava:
8:00 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Ajax (A) 5:0
8:15 JK Tabasalu – Tallinna FC Flora (B) 1:0
8:30 Nõmme Kalju FC – Rakvere JK Tarvas (A) 1:0
8:45 JK Kuusalu Kalev – Viimsi MRJK (B) 1:0
9:00 Tallinna FC Ajax – Rakvere JK Tarvas (A) 4:0
9:15 Tallinna FC Flora – Viimsi MRJK (B) 1:2
9:30 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC (A) 0:0
9:45 JK Tabasalu – JK Kuusalu Kalev (B) 2:1
10:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Ajax (A) 1:3
10:15 JK Kuusalu Kalev – Tallinna FC Flora (B) 4:2
10:30 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Levadia (A) 0:3
10:45 Viimsi MRJK – JK Tabasalu (B) 0:2
Kohamängud
11:00 A2 – B2 (III-IV koht) Tallinna FC Ajax – JK Kuusalu Kalev 4:1
11:15 A1 – B1 (Finaal) Tallinna FC Levadia – JK Tabasalu 3:0

Väravalööjad

1. Karina Kuraksina Tallinna FC Ajax 4
2. Elisabet Polstjanova Tallinna FC Levadia 4
3. Keidy Pööra JK Tabasalu 4
4. Paula Kristiina Valter Tallinna FC Levadia 4
5. Jekaterina Kondik Tallinna FC Ajax 4
6. Anette-Marie Vija JK Kuusalu Kalev 3
7. Jaanika Volkov Nõmme Kalju FC 2
8. Elissa Kaarmann JK Kuusalu Kalev 2
9. Viktoria Luisa Lisette Nyyssönen JK Kuusalu Kalev 2
10. Eliise-Marie Raudkar Tallinna FC Flora 2
11. Anastasija Fjodorova Tallinna FC Ajax 2
12. Samira Safina Tallinna FC Levadia 1
13. Mirell Sööt JK Tabasalu 1
14. Carolin Helendi Viimsi MRJK 1
15. Marta Raidna Tallinna FC Flora 1
16. Anna Feldman Tallinna FC Ajax 1
17. Natali Sigijane Viimsi MRJK 1
18. Viktoria Novitskaja Tallinna FC Levadia 1
19. Karina Amerhanova Tallinna FC Levadia 1