etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Magnar Vainumäe päevareis: Praha – Tallinn – Vändra

FC Levadia U21 meeskond sõidab täna Vändrasse külla JK Vaprusele. Esiliiga XX vooru kohtumine algab Vändra staadionil kell 19:00.

FC Levadia U21 peatreener Vladimir Vassiljev: “Sõidame Vändrasse kohtuma Vaprusega, kes mängib samuti lühikest söötu nagu meiegi – mõlema meeskonna mängustiilid on väga sarnased. Oleme terve nädala harjutanud mängu domineerimist ja poistel on mänguks hea ettevalmistus. Oleme Esiliigas neli mängu järjest võitnud ja loodame, et ka viiendas kohtumises saavutame soovitud tulemuse.”

Meeskonna poolkaitsja Magnar Vainumäe alustas päeva Prahast ning lendab koos esindusmeeskonnaga Tallinnasse. Kohale jõudes tuleb kohe Maarjamäelt bussi istuda ja U21 meeskonnaga Vändrasse mängule sõita. Sama teekonna teevad kaasa ka Cristofer Kuusma ja Raido Kannel.

Magnar Vainumäe: “Reedel tuleb huvitav reisimise päev – alustame seda koos Cristofer Kuusma ja Raido Kanneliga Prahas ning lõpetame Vändras. Esiliigas oleme võitnud neli kohtumist järjest ja läheme ka nüüd oma mängu mängima – üritame domineerida ja rünnata. Loodame, et suudame ka seekord võidu koju tuua.”

Mängu peakohtunik on Joonas Jaanovits ning abikohtunikud Triinu Laos ja Tauno Rämson.