etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia U21 võõrustab reedel Maarjamäel Viljandi Tulevikku

FC Levadia U21 võõrustab reede õhtul kell 19:00 Maarjamäe muruväljakul Esiliiga liidrit Viljandi Tulevikku. Huvitaval kombel paneb meie duubelmeeskond seekord koduplatsil palli mängu täpselt samal ajal kui esindusmeeskond Pärnus.

Vaatamata hiljutisele peatreeneri vahetusele on FC Levadia U21 meeskonnal käimas ilus seeria – viimases viies mängus tunnistas meeskond üksnes võite. Tabelis ollakse nüüd neljandal ning ettepoole jäävad FC Flora ja FC Infoneti duublid on vaid vastavalt kolme ja nelja punkti kaugusel. Liiga liider Viljandi Tulevik edestab FC Levadia U21 meeskonda hetkel 11 silmaga.

Kuna meeskonna peatreener Vladimir Vassiljev viibib hetkel etteplaneeritud puhkusel Horvaatias, siis juhendab meeskonda seekordses mängus abitreener Harles Läst. “Ootame väga võitluslik mängu kuna Viljandi Tulevik on üks parimaid meeskondi Esiliigas. Viimases viies mängus oleme suutnud end maksimaalselt häälestada ning vastased järgemööda alistada. Kui teeme trennis kokkulepitud asjad väljakul ära ja hoiame pea külma, siis suudame ka sellest mängust kolm punkti koju jätta. Vastast ei saa muidugi alahinnata,” ütles Läst kohtumise eel.

Ka meeskonna väravavaht Vladislav Tsvetkov loodab, et ilus võitude seeria pikeneb veelgi. “Eesmärgiks on kolm punkti ning üritame seeläbi oma tabeliseisu parandada. Muidugi oleks tore meie võitude seeriat veelgi pikendada,” sõnas Tsvetkov.

Peakohtunik on Juri Frischer ning abikohtunikud Paavo Männi ja Lauri Salei.