Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (16)

Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia viigistas Narva Transiga 1:1

FC Levadia tegi täna Lilleküla hallis EJL-i halliturniiri kohtumises 1:1 viigi Narva Transiga.

36. minutil läks FC Levadia Pavel Marini väravast mängu juhtima, kuid 69. minutil sai Maksim Podholjuzin karistusalas tehtud vea eest teise kollase kaardi ning koos sellega Trans penalti, mille realiseeris Roman Nesterovski.

FC Levadia koosseis: Vladislav Tsvetkov (46. Priit Pikker), Artur Pikk, Tabi Manga, Hindrek Ojamaa, Siim Luts (65. Maksim Lipin), Marek Kaljumäe (65. Gregor Aru), Kaspar Mutso (46. Rasmus Peetson), Pavel Marin (46. Ngando Mbiala), Ilja Antonov (46. Andreas Raudsepp), Rimo Hunt (65. Nikita Koger).