Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia viigistas Sportland Arenal HIFK-ga 2:2

FC Levadia tegi täna Sportland Arenal peetud viimases hooajaeelses kontrollmängus 2:2 viigi Soome Veikkausliiga uustulnuka Helsingi IFK-ga.

FC Levadia läks esimesel poolajal Kaimar Saagi kahest väravast mängu juhtima, kuid teisel seadsid soomlased jalule viigi.

FC Levadia koosseis: Širokov, Pikk, Pecha, Rahmanov (Rähn), Laitinen, Luts (Roosnupp), El Hussieny (Lipin), Antonov, Raudsepp, Teever (Rättel), Saag.

FC Levadia peatreeneri Marko Kristali kommentaar: “Tänane mäng oli viimane kontrollkohtumine enne hooaja ametlikke kohtumisi ning ma ei saa meeskonna esitusega rahule jääda.

Polnud päris see mis pidanuks olema. Suutsime küll momente luua, kuid realiseerisime neist vaid kaks. Mängijatel puudus kindlus. Lasime vastastel lihtsalt rünnakuid üles võtta ja endale väravaid lüüa.

Meie tegutsemine väljakul peab muutuma kindlamaks, eelkõige kaitsetöös. Esimese liigamänguni jäänud veel üks nädal ja peame puuduste kallal vaeva nägema. Teisipäevane superkarikas on Premium Liiga hooaja peaprooviks.

Kaimar Saagi mänguga jäin rahule. Ta oli aktiivne ja kaks löödud väravat räägivad enda eest. Füüsilise poole pealt pole ta veel 90 minuti vormis, aga küll ta selle saavutab. Meie jaoks oleks Saag väga vajalik täiendus.”

Teisipäeval, 3. märtsil kell 19:00 kohtub FC Levadia Sportland Arena Eesti Superkarika finaalis Tartu FC Santosega.