etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FC Levadia vs JK Tammeka eelvaade

FC LEVADIA – JK TAMMEKA

A.Le Coq Premium Liiga III voor

Laupäeval, 21. märtsil kell 14:00

Sportland Arena

A.Le Coq Premium Liiga III voorus võõrustab FC Levadia oma kevadisel koduväljakul Sportland Arenal Tartu JK Tammekat.

Peakohtunik on Kristo Külljastinen, abikohtunikud Riivo Stolts ja Rando Kesküla ning neljas kohtunik Reelika Turi.

Kummagi meeskonna jaoks pole uus liigahooaeg alanud roosiliselt – FC Levadial on seni kirjas kaks viiki ja tartlastel kaks kaotust. Seetõttu ei tee FC Levadia peatreener Marko Kristal mingit saladust oma soovist mängus Tammeka vastu uue hooaja võiduarve avada.

“”Kahe viigi järel vajame punkte. Tammeka noor ja vihane meeskond tuleb meile kindlasti lahingut andma, aga me peame oma töö hästi ära tegema ja võidu välja võitlema,” ütles Kristal.

Peatreeneriga sarnast seisukohta jagab klubi keskpoolkaitsja Andreas Raudsepp. “Tuleb lõpuks võitma hakata! Peame vastastele oma mängu peale suruma ja tõestama, et oleme neist parem meeskond,” tõdes Raudsepp.

Teadmiseks publikule

Pileti hind 5 eurot, sooduspilet 8-18-aastastele lastele ja pensionäridele 2 eurot. Facebooki üritusel osalejatele kehtib samuti 2 eurone sooduspilet.

FC Levadia Lyonessi klubikaardiga sissepääs tasuta.

Vaheajal toimuva publikumängu võitjale on St. Peter Line´i poolt auhinnaks viisavaba kruiis kahele Peterburi.

Mängueelseid fakte

Eelmisel hooajal võitis FC Levadia kõik neli omavahelist mängu lubamata Tammekal lüüa endale ainsatki väravat. Samas olid kaks sügisest mängu väga tasavägised ja võitluslikud ning FC Levadia sai kahel korral raske 1:0 võidu. Seevastu juunikuus purustati Tammeka Tartus koguni 7:0. Vladislav Ivanov kõmmutas mullu Tammeka väravasse viis ning Ingemar Teever kolm palli.

Tänaseks on meeskonnad Eesti kõrgeimas liigas vastamisi olnud ümmargused 40 korda, Levadial on 34 ja Tammekal 1 võit ning 5 mängu lõppesid viigiga. Üldine väravate vahe on võimsalt Levadia kasuks 115:17.

Omavaheliste mängude suurimad väravakütid on seni olnud Vitali Leitan 17 ja Indrek Zelinski 14 tabamusega. Tänastest palluritest on resultatiivsemad Artur Rättel 6 ja Tammeka parim Kristjan Tiirik 5 väravaga.