FC LEVADIA – PÄRNU LINNAMEESKOND

A.Le Coq Premium Liiga XXXIV voor

Laupäeval, 24. oktoobril kell 14:00

Kadrioru staadion

Premium Liigas jääb mängida veel kolm vooru ja kullaheitlus jõuab kulminatsioonini – laupäeval kell 14:00 võõrustab FC Levadia Kadriorus Pärnu Linnameeskonda, kell 16:30 kohtub tabeli liider FC Flora võõrsil FC Infonetiga.

Kullavõitluses püsimiseks peab FC Levadia laupäeval kindlasti võitma ning lootma, et FC Flora kaotab Lasnamäel punkte. Juhul kui FC Levadia teeb laupäeval oma suurest konkurendist kehvema tulemuse, siis saab kullaralli läbi.

Mängu peakohtunik on Siim Rinken, abikohtunikud Neeme Neemlaid ja Riivo Stolts ning neljas kohtunik Veiko Mõtsnik.

FC Levadial on laupäeval kõik mängijad saadaval, Pärnu Linnameeskonnas kannab mängukeeldu Envar Lauter.

FC Levadia on hetkel tabelis teine – liider FC Flora jääb kuue ning kolmandal kohal olev Nõmme Kalju samuti kuue punkti kaugusele. Pärnu Linnameeskond paikneb tabelis kuuendal kohal ning kõrgemale enam tõusta ei saa, ent väljalangemistsoon jääb samas vaid nelja punkti kaugusele.

Meeskondade hooaja esimene omavaheline kohtumine 25. aprillil Pärnu kunstmurul andis tulemuseks 2:2 viigi. 18. minutil avas pärnakate kasuks skoori Robert Kirss, 25. minutil lõi Greger Könninge 2:0. Teisel poolajal päästsid Ingemar Teeveri ja Artur Rätteli väravad FC Levadiale küll 2:2 viigi, ent tulemus oli valitsevatele Eesti meistritele selgeks pettumuseks.

16. mail tegi FC Levadia Kadrioru staadionil vigade paranduse ja võitis 3:0. Kaks väravat lõi Ingemar Teever ja ühe Artjom Rahmanov. Ometi tuli võit raskemalt kui tulemus näitab kuna 20. minutil eemaldati väljakult FC Levadia keskkaitsja Taavi Rähn.

1. augustil võitis FC Levadia Pärnus kindnalt 5:0. FC Levadia läks juba seitsmendal minutil Igor Subbotini väravast mängu juhtima, pooltunni möödudes tegid Tarmo Kink ja taas Subbotin seisuks 3:0. Teisel poolajal vormistasid Pavel Marin ja taas Kink lõppseisuks 5:0.

Pileti hind 5 eurot, sooduspilet 8-18-aastastele lastele ja pensionäridele 2 eurot. FC Levadia Lyonessi klubikaardiga sissepääs tasuta.

Mängu vaheajal loositakse kõikide pealtvaatajate vahel välja St. Peter Line´i poolt viisavaba kruiis kahele Peterburi.