etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

FCI Levadia kohtub Viljandis JK Tulevikuga

Premium Liiga XXVII vooru viimane kohtumine leiab aset pühapäeval kell 15:00 Viljandis kui kohalik JK Tulevik võõrustab Tallinna FCI Levadiat.

Mängu näitab otsepildis ETV2.

FCI Levadia jäi koondisepausile eelnenud nädalal võõrsil 0:3 alla FC Flora, kuid seejärel suudeti 3:2 alistada JK Tallinna Kalev.

JK Tulevik suutis koondisepausi eel lõpetada oma nukra seeria ja võitis võõrsil FC Kuressaaret 4:1. FC Florast lahutab meeskonda enne vooru algust kolm punkti, Nõmme Kalju on pärast võitu Tammeka üle liidrina 11 punkti kaugusel.

Viljandi suutis mullu FC Levadiat kodus juulikuu lõpus 1:0 võiduga üllatada, kuid järgnevates matšides pole Tallinna meeskond halastanud – viimase kolme mänguga on väravate vahe nende kasuks 18:0! Tänavused mängud on lõppenud Levadia 7:0 ja 5:0 üleolekuga.

Mõlemast meeskonnast jäävad mängukeelu tõttu eemale üks mängija, kui Viljandit ei saa aidata Tanel Lang ning FCI Levadia peab hakkama saama Yurii Tkachukita.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Kasutasime koondisepausi, et end värskendada ning valmistuda hooaja viimaseks vaatuseks. Ihkame taas väljakule pääseda. Eelseisva mängu tulemuse võtmekohad on keskendumine, fookuse hoidmine ja taktikaline plaan.”

FCI Levadia poolkaitsja Rasmus Peetson: “Viljandi on võõrsil ebamugav vastane. Valmistume mänguks täie tõsidusega ning toome 3 punkti koju.”

Mängu kohtunik on Roomer Tarajev, keda abistavad Silver Sepp ja Erkko Liiv. Neljas kohtunik on Lauri Salei.