Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Ingemar Teeveri kübaratrikk tõi FC Levadiale Paides 4:2 võidu

Ingemar Teeveri kübaratrikk tõi FC Levadiale Paide Linnameeskonna üle 4:2 võidu.

FC Levadia jäi küll kaheksandal minutil Lauri Varendi löögist kaotusseisu, ent poolaeg võideti Teeveri väravatest 2:1. 60. minutil vormistas Teever kübaratriki ning 67. lõi Tarmo Kink 4:1. Mitu head väravavõimalust käest lasknud FC Levadia lubas küll mängu lõpus Varendil veel korra sihile jõuda, kuid kolm punkti saadi kätte.

“Tulemus on peamine. Täna kindlustas Ingemar oma klassiga meile vajalikud kolm punkti. Mänguga ma rahule jääda ei saa kuna meeskond esines alla oma võimete. Paides on alati võitluslikud mängud ja tänagi pidime oma paremuse maksma panemiseks kõvasti pingutama,” ütles FC Levadia peatreener Marko Kristal.

PAIDE LINNAMEESKOND – FC LEVADIA 2:4