JK NARVA TRANS – TALLINNA FC LEVADIA

A.Le Coq Premium Liiga IV voor

Reedel, 18. märtsil kell 19:00

Narva Fama staadion

Premium Liiga IV voorus sõitab FC Levadia esindusmeeskond piirilinna ning kohtub seal täna õhtul JK Narva Transiga.

FC Levadia start Premium Liigas on olnud väravate poolest napp, kuid punktide poolest edukas – vaid kahe löödud väravaga teenis meeskond kirja seitse punkti. Transil on punkte kaks, ent löödud viis väravat.

FC Levadia abitreener Urmas Hepner teab, et Narvas ootab meeskonda kõva võitlus punktide nimel. Heitlik ilm vajutab mängule samuti oma pitseri.

“Narvas on alati raske mängida, eeldatavasti kujuneb ka reedeõhtune kohtumine väga võitluslikuks ja haaravaks. Peame oma mängu parandama just selles plaanis, et kui lööme ise esimese värava ja läheme juhtima, siis suudame ka edasi mänguplaanist kinni hoida ja vastastele oma mängu peale suruda. Mänguks hääestumine ja võitlustahe on meil väga head ning senised tulemused samuti korralikud, nüüd üritame mängupildi paremaks saada,” ütles Hepner.

Poolkaitsja Pavel Marin soovib, et meeskond teeb seekord sellise esituse, mille üle võib lõpuvile järel rõõmu ja rahulolu tunda. “Tahame Narvas teha sellise mängu, millega võime ise rahule jääda. Lisaks võidule soovime näidata ilusat jalgpalli,” oli Marin konkreetne.

Eelmise hooaja esimeses omavahelises mängus tegid meeskonnad Sportland Arenal 1:1 viigi. Siim Luts viis veerand tunni möödudes FC Levadia juhtima, 70. minutil seadis Vitalijs Zils jalule viiginumbrid.

Juuli alguses võttis FC Levadia Narvas 3:1 võidu tänu Kaimar Saagi kübaratrikile. Transi poolel oli täpne Aleksei Jahhimovitš.

Augustis kohtuti taas Narvas ning siis võitis FC Levadia 1:0, võiduvärava sepistas 88. minutil Premium Liiga täpseim kollikütt Ingemar Teever.

12. septembril sai FC Levadia Kadriorus šokk-kaotuse, ainsa värava lõi Dmitri Barkov.

Levadia ja Trans lähevad ametlikes mängudes kokku 78. korda! Neist siis omakorda 68 liigamängu kokkuvõte näitab 41 võitu Levadiale, 8 Transile ja 19 viiki. Väravate vahe on pealinlaste kasuks 148:57.

Levadia ja Trans tegid hooajaeelsel halliturniiril 1:1 viigi (36. Pavel Marin – 70. pen. Roman Nesterovski).

FC Levadia keskpoolkaitsja Marek Kaljumäe kandis eelmisel hooajal Narva Transi särki ning kuulus põhimängijate sekka.