etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

JK Sillamäe Kalev vs FC Levadia eelvaade

JK SILLAMÄE KALEV – FC LEVADIA

Evald Tipneri karikas 2015/2016 – 1/8-finaal

Teisipäeval, 20. oktoobril kell 15:00

Sillamäe Kalevi staadion

Evald Tipneri karikasarja 1/8-finaalis läheb FC Levadia Sillamäel vastakuti JK Sillamäe Kaleviga. Kohtumist näitab otseülekandes EJL-i kodulhet (www.jalgpall.ee)

Mängu peakohtunik on Eiko Saar, abikohtunikud Neeme Neemlaid ja Jaan Roos, neljas kohtunik Sander Saga ning täiendavad abikohtunikud Grigori Ošomkov ja Kristo Külljastinen.

Seni on FC Levadia karikasarjas tunnistanud vaid suuri võite. Esmalt alistati JK Kernu Kadakas võõrsil 8:0 ning seejärel koduplatsil FC Olympic Olybet 14:0 ja Tartu FC Merkuur 13:1.

JK Sillamäe Kalev oli avaringis mänguvaba ning alistas seejärel võõrsil RJK Märjamaa 6:1 ning Paide Linnameeskonna 4:3.

Tänavusel hooajal peetud liigamängudes sai FC Levadia koduplatsil kaks võitu, mõlemad kohtumised Sillamäel andsid tulemuseks viigi.

Aprillis Sillamäel peetud esimese omavahelise esimese põnevusetenduse lõppskooriks jäi pärast ootamatuid pöördeid 3:3 viik. Siis lõi FC Levadia kasuks kaks väravat Dmitri Kruglov ning ühe Ingemar Teever.

26. mail võitis FC Levadia Kadriorus 2:0, väravad lõid kaitsjad Artjom Rahmanov ja Juuso Laitinen.

22. augustil võitis FC Levadia Kadrioru 2:1, väravad lõid Ingemar Teever ja Artjom Rahmanov.

19. septembril mängiti uuesti Sillamäel ja mäng lõppes tasavägiselt 2:2, FC Levadia väravad lõid Taavi Rähn ja Siim Luts.

Kokku on Levadia ja Kalev liigamängudes kohtunud 32 korda, pealinlaste poolelt vaadatuna on kirjas 20 võitu, 9 viiki ja 3 kaotust, väravate vahe on 69:29.

Karikasarjas kohtuvad meeskonnad omavahel esimest korda.