Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Kruglov ja Teever tõid FC Levadiale Nõmme Kalju üle 2:1 võidu

Dmitri Kruglovi ja Ingemar Teeveri väravad tõid FC Levadiale Hiiu staadionil vaatamata kiirele kaotusseisu jäämisele Nõmme Kalju üle 2:1 võidu.

Kalju asus juba 3. minutil Hidetoshi Wakui väravast juhtima, kuid 30. minutil realiseeris Dmitri Kruglov penalti ja viigistas seisu. Levadia võiduvärava lõi 79. minutil Ingemar Teever.

Mängu viimastel minutitel tõrjus Sergei Pareiko Tarmo Neemelo pealöögi, paraku põrkasid selles olukorras kokku Neemelo ja Artur Pikk ning Neemelo jäi pikaks ajaks maha lamama ja viidi lõpuks kanderaamil väljakult ära. Nurgalöögi järel sai Kaljul veel löögile väravavaht Vitali Teleš, kuid lõi üle värava.

Kalju on nüüd kaotanud kolm järjestikust mängu. Premium liiga liider on 28 punktiga Flora, Kalju on 27 punktiga teine ning Levadia tõusis 23 punktiga kolmandaks.

“See, et mul löök nii hästi välja tuli, üllatas mind ennastki, aga moment oli väga hästi ajastatud,” kommenteeris Teever. “Algas see hooaeg meil üle kivide-kändude, nüüd läheb tõusvas joones ja loodame, et nii ka jätkub.”

Kristali sõnul möödus mäng nende jaoks tõusude ja mõõnadega. “Kalju avapoolajal ei domineerinud, nad lõid lihtsalt värava. Arvan, et avapoolajal domineerisime pigem meie. Teisel poolajal sellist mängu me enam näidata ei suutnud ja teine poolaeg kuulus Kaljule. Kui aga lööme värava ja võidame, siis pole vahet, kes kohtumist domineerib.”

Vahepeal Kaljuga 11-punktiliseks kasvanud vahe on kahanenud vaid viie peale. “Hooaeg on pikk! Nagu näete, siis juhtub kõike ja ei ole nii, et keegi paneb gaasi põhja ja läheb lõpuni.”

NÕMME KALJU FC – FC LEVADIA 1:2