QOQO

Taijo Teniste sõlmis Sogndal Fotballiga lepingu

Taijo Teniste sõlmis Sogndal Fotballiga lepingu

FC Levadia vasakäär Taijo Teniste jätkab karjääri Norra kõrgliiga klubis Sogndal Fotball.

Lõppenud hooaja teisel poolel Sogndalis laenulepingu alusel mänginud Teniste sõlmis nüüd Norra klubiga kaheaastase töölepingu.

Ühtlasi allkirjastasid FC Levadia ja Sogndal Fotball lepingu, millega Sogndal Fotball omandas lõplikult Teniste mängijaõigused.

Teniste liitub Sogndali treeningutega jaanuaris.

Taijo Teniste kommenteeris FC Levadia pressiteenistusele, et ta on Norra klubiga sõlmitud lepinguga väga rahul ning otsuse juures kujunes kaalukeeleks võimalus regulaarselt mänguaega saada. "Võinuksin püüda suuremat kala, aga olen 23-aastane ja eelkõige soovin regulaarselt mängida. Sogndalis on mul see võimalus olemas. Pooleaastane laenupaeg läks hästi ja kuigi Norra liigas on mängutempokiirem kui koduses Meistriliigas, sain seal korralikult hakkama," ütles Teniste.

Teniste sõnul on tema eesmärgiks eelseisval hooajal Sogndali ridades korralikult esineda ja seejärel karjääris sammu edasi astuda. "Klubi eesmärkidest mul hetkel täpset selgust pole, aga kuna tegemist on väikese linna eelkõige noortetööle keskenduva klubiga, siis esmase ülesandena tuleb kõrgliigasse püsima jääda," lisas Teniste. Lõppenud hooajal sai Sogndal Tippeligaen´is 14. koha.

Teniste mängis FC Levadia ridades alates 2005. aastast ning tuli klubi koosseisus neljakordseks Eesti meistriks ja kahekordseks karikavõitjaks.

FC Levadia tänab Tenistet klubi heaks antud panuse eest ja soovib talle edu!