etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Novembriks said koondisekutse kaheksa FC Levadia mängijat

Eesti koondise mängudeks Gruusia ning Saint Kitts ja Nevisega said koondisekutse Sergei Pareiko, Dmitri Kruglov, Artur Pikk, Ilja Antonov, Siim Luts, Andreas Raudsepp, Igor Subbotin ja Ingemar Teever.

Pareikot ootab lahkumismäng ning Kruglovi loodetavasti 100. maavõistlus. Ühtlasi oleks ta esimene FC Levadia taustaga jalgpallur, kes selle soliidse teetähiseni jõuab.

Eesti koondise peatreener Magnus Pehrsson saatis novembris toimuvateks maavõistlusteks kutse 32 mängijale, kelle seast teeb juhendaja lõpliku valiku.

Hetkeseisuga on koondisel kokku lepitud 11. novembril A. Le Coq Arenal peetav maavõistlus Gruusiaga ning 17. novembril samuti A. Le Coq Arenal aset leidev matš Saint Kitts ja Nevisega. Jätkuvalt otsitakse vastast ka 14. novembriks.

Pääsmed mängudele Gruusia ning Saint Kitts ja Nevisega on saadaval Piletilevis.

Eesti koondise esialgne koosseis:
Väravavahid
Mihkel Aksalu (07.11.1984) – Seinäjoen Jalkapallokerho (FIN) 20/0
Pavel Londak (14.05.1980) – FK Bodø/Glimt (NOR) 24/0
Marko Meerits (26.04.1992) – FC Emmen (NED) 3/0
Sergei Pareiko (31.01.1977) – Tallinna FC Levadia 64/0
Mait Toom (07.05.1990) – Tallinna FC Flora 0/0

Kaitsjad
Nikita Baranov (19.08.1992) – Tallinna FC Flora 0/0
Alo Bärengrub (12.02.1984) – Nõmme Kalju FC 48/0
Enar Jääger (18.11.1984) – Vålerenga Fotball (NOR) 117/0
Markus Jürgenson (09.09.1987) – Tallinna FC Flora 5/0
Gert Kams (25.05.1985) – Tallinna FC Flora 39/2
Ragnar Klavan (30.10.1985) – FC Augsburg (GER) 107/3
Dmitri Kruglov (24.05.1984) – Tallinna FC Levadia 99/3
Artur Pikk (05.03.1993) – Tallinna FC Levadia 8/0
Taijo Teniste (31.01.1988) – Sogndal Fotball (NOR) 42/0

Poolkaitsjad ja ründajad
Rauno Alliku (02.03.1990) – Tallinna FC Flora 8/0
Ilja Antonov (05.12.1992) – Tallinna FC Levadia 20/0
Aleksandr Dmitrijev (18.02.1982) – Tallinna FC Infonet 94/0
Andre Frolov (18.04.1988) – Tallinna FC Flora 1/0
Maksim Gussev (20.07.1994) – Tallinna FC Flora 1/0
Ken Kallaste (31.08.1988) – Nõmme Kalju FC 20/0
Joel Lindpere (05.10.1981) – Nõmme Kalju FC 104/7
Siim Luts (12.03.1989) – Tallinna FC Levadia 24/1
Karol Mets (16.05.1993) – Viking Stavanger (NOR) 21/0
Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Swindon Town FC (ENG) 23/0
Sander Puri (07.05.1988) – Sligo Rovers (IRL) 61/3
Ats Purje (03.08.1985) – Nõmme Kalju FC 54/7
Andreas Raudsepp (13.12.1993) – Tallinna FC Levadia 2/0
Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 0/0
Igor Subbotin (26.06.1990) – Tallinna FC Levadia 4/0
Sergei Zenjov (20.04.1989) – Gabala FK (AZE) 48/9
Ingemar Teever (24.02.1983) – Tallinna FC Levadia 30/4
Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Jagiellonia Białystok (POL) 83/20