etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Pavel Marin ja Hindrek Ojamaa sõitsid koondisega Kariibidele

FC Levadia mängijad Pavel Marin ja Hindrek Ojamaa lendasid koos Eesti jalgpallikoondisega Kariibi saartele.

Eesti peab kaks eksootilist maavõistlust, kus vastaseks on esmalt Saint Kitts ja Nevis (FIFA edetabelis 73. kohal) ning seejärel Antigua ja Barbuda (FIFA edetabelis 82. kohal). Pärast pikka lennureisi jõudis koondis Saint Kittsi saarele, kus harjutakse kuuetunnise ajavahega ja valmistutakse esimeseks kohtumiseks.

Saint Kitts ja Nevis – Eesti maavõistlus toimub kohaliku aja järgi 19. novembril kell 20:00 (Eesti aja järgi 20. novembril kell 02:00 öösel), Antigua ja Barbuda – Eesti maavõistlus kohaliku aja järgi 22. novembril kell 19:00 (Eesti aja järgi 23. novembril kell 01:00 öösel). Eesti Jalgpalli Liit tegeleb praegu sellega, et mängude otsepilt jõuaks internetipõhiselt koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga kõigi huvilisteni.

Saint Kitts ja Nevis asub FIFA edetabelis 73. ning Antigua ja Barbuda 82. kohal, Eesti paikneb hetkel 119. tabelireal.

Lisaks koondise mängijatele sõitsid delegatsiooni koosseisus kaasa ka Urmas Kirs ja Arno Pijpers, kes viivad Eesti Jalgpalli Liidu ning kohalike alaliitude koostöös läbi treenerite koolitusi.

Eesti koondise koosseis:

Väravavahid
Marko Meerits (26.04.1992) – Rakvere JK Tarvas 4/0
Andreas Vaikla (19.02.1997) – IFK Norrköping (SWE) 1/0

Kaitsjad
Gert Kams (25.05.1985) – Tallinna FC Flora 46/2
Nikita Baranov (19.08.1992) – Tallinna FC Flora 14/0
Markus Jürgenson (09.09.1987) – Tallinna FC Flora 8/0
Joonas Tamm (02.02.1992) – Tallinna FC Flora 6/0
Vladimir Avilov (10.03.1995) – Tallinna FC Infonet 2/0
Karl Mööl (04.03.1992) – Nõmme Kalju FC 1/0
Hindrek Ojamaa (12.06.1995) – Tallinna FC Levadia 1/0
Trevor Elhi (11.04.1993) – Nõmme Kalju FC 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad
Ats Purje (03.08.1985) – Nõmme Kalju FC 58/8
Karol Mets (16.05.1993) – Viking Stavanger (NOR) 34/0
Henri Anier (17.12.1990) – Kalmar FF (SWE) 32/7
Sergei Mošnikov (07.01.1988) – Tallinna FC Infonet 26/1
Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 10/0
Pavel Marin (14.06.1995) – Tallinna FC Levadia 6/0
Brent Lepistu (26.03.1993) – Tallinna FC Flora 2/0
Artjom Dmitrijev (14.11.1988) – Nõmme Kalju FC 1/0
Pavel Dõmov (31.12.1993) – Tallinna FC Infonet 0/0
Martin Miller (25.09.1997) – Tartu JK Tammeka 0/0
Janar Toomet (10.08.1989) – Nõmme Kalju FC 0/0