etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Rimo Hunt taasliitus FC Levadiaga

FC Levadia ründeliin sai võimsa täienduse – Rimo Hunt (30) allkirjastas klubiga lepingu kaheks aastaks ehk kuni 2017. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

“Deja vu!” ütles Hunt, kes nelja aasta eest liitus Premium Liiga debütandina FC Levadia noorenenud meeskonnaga, kerkis kiiresti põhimängijaks ja üheks võtmefiguuriks ning valiti aasta hiljem Premium Liiga parimaks mängijaks.

Viimasel kahel hooajal mängis Hunt Kasahstani klubis FC Kaizar. “Võtsin Kasahstanist kaasa palju kogemusi ning samuti vene keele oskuse,” lisas Haapsalust pärit võrgusahistaja.

“Tore on tagasi olla! Meil on hea, noore koosseisuga meeskond ja ma tunnen end FC Levadiast hästi. Varasemast ajast klubiga seotud inimesed pöörduvad tagasi. Eesmärk kaheks eelseisvaks hooajaks on lihtne ja selge – rohkem väravaid ja meistritiitleid,” sõnas Hunt.

Ründaja hooajaeelset ettevalmistust segab kipslahases käsi. “Trennides löön kaasa, kuid mängida kipsiga ei lubata. Loodetevasti saab peagi kõik korda,” avaldas ründaja lootust.

FC Levadia peatreener Sergei Ratnikov tõdes, et Hundi tulek muudab kogu meeskonna uueks. “Olen klubi juhtkonnale väga tänulik, et nad Rimoga kokkuleppele said ja ta meiega liitus. Meil oli ründajate põud. Meeskond koos Rimoga on hoopis teine kui ilma temata,” kommenteeris Ratnikov.

“Rimo näol tuli meeskonda väga hea ründaja ning samuti väga tore ja meeldiv inimene, kõigi jaoks suurepärane meeskonnakaaslane! Rimo töövõime ja võitlusvalmidus on erakordsed, ta annab alati ja igas mängus meeskonna heaks kõik mis suudab. Meie noore koosseisuga meeskonnas on Rimo teistele heaks eeskujuks ja positiivseks innustajaks,” lisas peatreener.