etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Seitse FC Levadia jalgpallurit sõidavad Granatkini memoriaalile

U19 koondise peatreener Marko Lelov teatas 20 mängija nime, kes osalevad noortekoondise ridades Valentin Granatkini memoriaalil.

Lelovi valikusse kuuluvad seitse FC Levadia jalgpallurit – kaitsjad Martin Käos, Raido Kannel ja Marko Lipp ning poolkaitsjad-ründajad Cristofer Kuusma, Kaspar Mutso, Robert Lepik ja Markus Lokk.

Venemaal Sankt-Peterburgis toimuv turniir algab eestlaste jaoks 3. jaanuaril mänguga Moldova vastu. Lisaks Moldovale kuulub meiega ühte alagruppi Venemaa, Soome ja Kasahstan.

Eesti U19 koondis:

Väravavavahid
Maksim Suhhomjatnikov (14.10.1998) – Kohtla-Järve JK Järve
Karl-Romet Nõmm (04.01.1998) – Viljandi JK Tulevik

Kaitsjad
Martin Käos (18.06.1998) – Tallinna FC Levadia
Jako Kanter (09.01.1998) – Pärnu Linnameeskond
Magnus Villota (11.02.1998) – Pärnu Linnameeskond
Raido Kannel (20.03.1998) – Tallinna FC Levadia
Romet Ridamäe (05.02.1998) – Tallinna FC Flora
Renno Soosaar (03.09.1998) – Tallinna FC Flora
Marko Lipp (19.03.1999) – Tallinna FC Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
Marten Niilop (18.02.1998) – FC Nõmme United
Vadim Mihhailov (06.06.1998) – JK Narva Trans
Cristofer Kuusma (16.06.1998) – Tallinna FC Levadia
Kristofer Kartau (28.09.1998) – Tallinna FC Puuma
Kaspar Mutso (01.08.1998) – Tallinna FC Levadia
Randy Padar (08.04.1998) – Tallinna FC Puuma
Robert Lepik (05.02.1998) – Tallinna FC Levadia
Henri Järvelaid (11.12.1998) – Tallinna FC Flora
Erik Sorga (08.07.1999) – TJK Legion
Markus Lokk (18.02.1999) – Tallinna FC Levadia
Jarmo Aaviste (18.12.1998) – Tartu FC Santos

Peatreener: Marko Lelov
Abitreener: Aivar Lillevere
Väravavahtide treener: Ruslan Mironov
Füsioterapeudid: Martin Kiho, Maret Mets
Delegatsiooni juht: Ljubov Lobõševa

Ajakava (Eesti aja järgi):
3. jaanuar 11:00 Eesti – Moldova;
5. jaanuar 15:30 Venemaa – Eesti;
7. jaanuar 11:00 Eesti – Soome;
8. jaanuar 11:00 Kasahstan – Eesti.

Alagrupid:
A: Sankt-Peterburg, Valgevene, Slovakkia, Jaapan, Leedu;
B: Soome, Kasahstan, Eesti, Moldova, Venemaa;
C: Sloveenia, Aserbaidžaan, Läti, Bulgaaria.