etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Selgusid Evald Tipneri karikasarja 1/32-finaali paarid

Täna loositi Eesti Jalgpalli Liidus Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalide paarid.

FC Levadia kohtub võõrsil paari Tartu JK Tammeka U21 – Pärnu Linnameeskond võitjaga. FC Levadia III võõrustab Maarjamäel Keila Jalgpalliklubi.

Keskses mängus kohtuvad Narvas kohalik Trans ja Nõmme Kalju FC.

Karikakaitsja Tallinna FC Flora sõidab teist aastat järjest külla Tartu JK Welcole, kusjuures enne peab Welco veel täna toimuvas 1/64-finaalis üle olema Kassisaba JK Igiliikurist.

Mängud toimuvad juulikuu jooksul ja täpsed mänguajad saadame esimesel võimalusel.

1/32-finaalide loositud paarid:
1. Paide Linnameeskond (ML) – FC Nõmme United (II)
2. JK Tallinna Kalev III (III) vs. Viljandi JK Tulevik (EL) võitja – JK Loo (III)
3. Tallinna FC Eston Villa (III) vs. JK Kaitseliit Kalev (II) võitja – FC Tartu (III)
4. FC Kose (II) – Pärnu JK Poseidon (III)
5. Saue JK Laagri (II) – FC Jõgeva Wolves (IV)
6. Ambla Vallameeskond (III) – Tõrva JK (II)
7. Jõhvi FC Lokomotiv (II) – Tallinna FC Flora U19 (ELB)
8. Tallinna Jalgpalliselts (IV) – Tartu Ülikool Fauna (III)
9. SK Tääksi (III) – Tallinna JK Jalgpallihaigla (IV)
10. Tartu JK Tammeka (ML) vs. Tartu FC Santos (EL) võitja – Läänemaa JK Haapsalu (III)
11. Tallinna FC TransferWise (IV) – Viimsi JK (ELB)
12. Tartu FC Merkuur (II) vs. FC Zenit Tallinn (III) võitja – Rumori Calcio Tallinn (IV)
13. Rakvere JK Tarvas – Tabasalu JK Charma vs. Maardu Linnameeskond võitja
14. Tallinna FC Soccernet (IV) – FC Kuressaare (EL) vs. JK Väätsa Vald (III) võitja
15. Viimsi JK II (II) – Tallinna FC Infonet II (EL)
16. Raplamaa JK Märjamaa (IV) – Kiviõli FC Irbis (II)
17. Tallinna FC Levadia III (II) – Keila JK (II)
18. Kohtla-Järve JK Järve (EL) – Tallinna FC Twister (IV)
19. Raasiku FC Joker (ELB) – Raplamaa JK (III)
20. Tallinna FC Infonet (EL) – Tallinna JK Piraaja (II)
21. Nõmme Kalju FC III (III) – Tallinna FC Flora U21 (EL)
22. FC Elva (ELB) – JK Tallinna Kalev (EL) vs. Paduvere SK Illi (RL) võitja
23. Tallinna JK Legion (II) – Türi Ganvix JK (II)
24. JK Kernu Kadakas (III) – Vastseliina FC Tannem (III)
25. JK Narva Trans (ML) – Nõmme Kalju FC (ML)
26. FC Järva-Jaani (II) – Narva United FC (II)
27. Tartu JK Tammeka U21 (ELB) vs. Pärnu Linnameeskond (ML) võitja – Tallinna FC Levadia (ML)
28. Maardu United (III) – JK Sillamäe Kalev (ML)
29. Tallinna FC Castovanni Eagles (III) vs. JK Pedajamäe (RL) võitja – EMÜ SK (III)
30. Pirita JK Reliikvia (III) vs. JK Terav Sats (RL) võitja – Jõgeva SK Noorus-96 (II)
31. FC Molycorp Silmet (RL) – SK Imavere Forss (II)
32. Kassisaba FC Igiliikur (III) vs. Tartu JK Welco (ELB) võitja – Tallinna FC Flora (ML)

NB: 1/64-finaalide pidamata mängudest on karikamängudel veel kaks sellist Rahvaliiga võistkonda (JK Pedajamäe ja JK Terav Sats), kellel puudub nõuetele vastav koduväljak. Juhul, kui need kaks võistkonda edasi pääsevad, siis pööratakse mäng ümber ja toimub meistrivõistlustel osaleva võistkonna kodumänguna.