etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Sergei Pareiko lõpetab täna profikarjääri

Täna kannab viimast korda Eesti jalgpallikoondise särki Sergei Pareiko, kui Eesti meeskond peab aasta viimase mängu, võõrustades kauget St. Kitts ja Nevise koondist. FIFA edetabelis on Eesti 90. ja külalised 101. positsioonil.

38-aastane Sergei Pareiko oli viimati Eesti koondise särgis väljakul juunikuises kohtumises Soomega, oma esimese koondisemängu pidas ta 19 aastat tagasi Valgevenega. Homne lahkumismäng St. Kittsi ja Nevisega on Pareikole karjääri 65. koondisemäng.

Avapoolajal on väravas Pavel Londak ja Pareiko ise mängib teise poolaja. Ja sellega saabki Pareiko sportlaskarjäärile joon alla.

Koondise kapten Ragnar Klavan läks juba tagasi oma koduklubi juurde, väravavaht Mihkel Aksalu lubas peatreener hooaja järgsele puhkusele. Homse vastase vastu lubas peatreener Magnus Pehrsson minna mängima agressiivselt, mis ei sobivat aeglast mängu hararstavale St. Kitts ja Nevisele.

“Olen senise kaheksa koos oldud päeva üle õnnelik ja homse mänguga lõpetame aasta. Tahame seda teha hea mänguga ja olla võidukad,” sõnas Pehrsson.

Lõppeval aastal on Eesti koondis seni nii võitnud kui kaotanud neli mängu, üks kohtumine on võppenud viigiliselt.

SPORT.ERR.EE