Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Tallinna derby lõppes 1:1 viigiga

Hooaja kolmas Tallinna derby FC Flora ja FC Levadia vahel lõppes Lillekülas 1:1 viigiga.

Viik tähistas ühtlasi 15. järjestikust omavahelist liigamängu, kus Flora Levadiat võita pole suutnud – seeria ulatub endiselt aastasse 2011.

Avapoolaega valitsesid kahe viimase aasta meistrid. Skoori avas 26. minutil Artjom Rahmanov.

Kohe teise poolaja alguses jäi FC Levadia platsile kümnekesi kui Artjom Artjunin tegi Albert Prosa vastu viimase lootuse vea. Kümnekesi jäänud meeskond võitles vapralt lõpuni, ent 60. minutil lõi Dmitri Kruglovi õnnetu omavärav tabloole viiginumbrid.

FC Levadia peatreener Marko Kristal nentis, et avapoolaja põhjal väärinuks meeskond paremat tulemust, kuid teisel poolaja kümnekesi mängimise põhjal tuleb viigiga rahule jääda. “Arvestades seda, et ikkagi juhtisime selleks ajaks kui vähemusse jäime, saab vast rahule jääda küll, vähemuses Flora vastu viik,” tunnistas peatreener.

FC FLORA – FC LEVADIA 1:1