etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Tule FC Levadiasse trenni!

kutsume trenni

JAH SINA! TULE FC LEVADIASSE TRENNI!

Head lapsevanemad! Kutsume Teie lapsi FC Levadia Jalgpallikooli VUTITRENNI!

Moodustame maikuus uued treeningrühmad 2010., 2011. ja 2012. aastal sündinud poistele. Lisaks on kõikidel tüdrukutel võimalik liituda meie tüdrukute võistkondadega.

FC Levadia Jalgpallikooli treeningud toimuvad Maarjamäe jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul aadressil Tuulenurga 1.

Esimene treening kõikidele uutele lastele toimub pühapäeval, 7. mail kell 17:00-18:30 Maarjamäe jalgpallikeskuse kunstmurul. Saame omavahel tuttavaks ja teeme plaane edasiseks.

Edasised treeningud toimuvad reedeti kell 17:30-19:00 ja pühapäeviti kell 17:00-18:30 Maarjamäe jalgpallikeskuse kunstmurul. Poiste treenerid on Harles Lästi, Giacomo Piron ja Teet Pajo. Oodatud on ka vanemad lapsed, kes soovivad tulla jalgpallitrenni.

Tüdrukute treeningud toimuvad esmaspäeviti kell 18:30-20:00 Pirita velodroomi kunstmuruväljakul ning teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19:00-20:30 Maarjamäe jalgpallikeskuse kunstmurul. Treenerid on Stanislava Russakova ja Olesia Parkhomovich.

Soovime, et lastel silmad säraksid ning Pirita kandi inimesed nakatuksid jalgpallipisikuga. Rajasime Maarjamäele ilusa jalgpallikeskuse, kus tegutsevad suurepärased treenerid ning lastele meeldib vutti mängida! Tere tulemast FC Levadia Jalgpallikooli!

LISAINFO

Indrek Petersoo

FC Levadia Jalgpallikooli tegevjuht

Telefon 5146735

E-post Indrek@fclevadia.ee

9 põhjust miks valida FC Levadia Jalgpallikool

  • FC Levadia on pikaajalise kogemusega kasvatajaklubi – meie kaudu on Eesti koondisesse ja välisliigadesse jõudnud Konstantin Vassiljev, Sergei Pareiko, Taijo Teniste, Igor Morozov, Artjom Artjunin, Igor Subbotin, Sander Puri, Tarmo Kink, Aleksandr Dmitrijev, Kaimar Saag ja mitmed teised Eesti koondise põhitegijad.
  • FC Levadia kasvandik Mattias Käit siirdus vaid 16-aastasena tuntud Inglismaa klubi Fulham FC noorteakadeemiasse.
  • FC Levadia esindusmeeskonnal on silmapaistvad tulemused on nii kodusel kui rahvusvahelisel areenil.
  • FC Levadia jalgpallikoolis on silmapaistvad ja tunnustatud noortetreenerid.
  • FC Levadia Jalgpallikool kasutab noortevõistkondade treeninguteks Tallinna ja selle lähiümbruse parimaid spordirajatisi eesotsas klubi poolt pikaajalisele rendile võetud ja rekonstrueeritud Maarjamäe jalgpallikeskusega.
  • FC Levadia Jalgpallikoolile on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt väljastatud erakooli koolitusluba.
  • FC Levadia Jalgpallikool pakub noortele jalgpalluritele klubisisest arenguvõimalust jõudmaks noorte eliitliigadesse ning seal edasi Esiliigasse, Meistriliigasse ning välisklubidesse.
  • FC Levadia Jalgpallikooli igapäevases kogukondlikus tegevuses löövad lapsevanemad aktiivselt kaasa.
  • FC Levadia Jalgpallikoolis on noortel jalgpalluritel tore treenida!