etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Tule FC Levadiasse trenni!

JAH SINA! TULE FC LEVADIASSE TRENNI!

Head lapsevanemad!

Kutsume lapsi sünniaastaga 2011-2014 FC Levadia Jalgpallikooli treeningutele!

2011 POISID

Treeningud toimuvad teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 17:30-19:00 FC Levadia Maarjamäe jalgpallikeskuses (Tuulenurga 1)

Treener on Harles Läst.

2012 POISID

Treeningud toimuvad teisipäeval, neljapäeval kell 18:30-20:00 ja pühapäeval kell 16:00-17:30 FC Levadia Maarjamäe jalgpallikeskuses (Tuulenurga 1)

Treener on Teet Pajo.

2013/2014 POISID JA TÜDRUKUD

Treeningud toimuvad teisipäeval ja neljapäeval kell 18:00-19:00 FC Levadia Maarjamäe jalgpallikeskuses (Tuulenurga 1)

Treener on Giacomo Piron.

Lisainfo: Indrek Petersoo, FCLJK tegevjuht, 5146735, indrek@fclevadia.ee

FC LEVADIA JALGPALLIKOOLI TEGEVUSE EESMÄRK

Spordihuvilistele noortele tervikliku jalgpalliõpetuse andmine eesmärgiga kasvatada mängijaid FC Levadia esindusvõistkondadele ja Eesti jalgpallikoondisetele.

Teeme õppimise ja mängimise lõbusaks! Näitame, et jalgpall on tore ja lahe mäng, mille kaudu aitame noortel kujuneda iseseisvalt mõtlevateks, otsustavateks ja tegutsevateks isiksusteks, kes suudavad oma tegude eest vastutada.

FC LEVADIA JALGPALLIKOOLI MISSIOON

Soovime, et Pirita laste silmad säraksid ning nad nakatuksid mõnusa jalgpallipisikuga, levitades armastust jalgpalli vastu oma peredes ning sõprade ja lähedaste seas! 

Soovime, et Pirita  ja lähiümbruse lapsed võiksid Maarjamäe jalgpallikeskuses suurepäraste treenerite juhendamisel, kvaliteetsetel väljakutel ning mõnusas ja turvalises keskkonnas jalgpalli mängida, tehes seda rõõmu, kire, hoole, töökuse ja pühendumusega!

Soovime, et lapsed saaksid jalgpalli kaudu ennast mitmekülgselt arendada, kasvades seeläbi nii sportlaste kui isiksustena!

Soovime, et erinevast rahvusest ning sotsiaalse päritoluga lapsed leiaksid üheskoos jalgpalli mängides uus sõpru ning lõimuksid omavahel!

Soovime, et tublimatest noortest vutimeestest kasvaks vääriline järelkasv Eesti jalgpallikoondisele ning FC Levadia esindusmeeskonnale!

Sellepärast tegutsebki Maarjamäel FC Levadia Jalgpallikool!