etenru
Võitjad ei alistu
alistujad ei võida
star star star star star star star star star

Viik Pärnu Linnameeskonnaga kukutas FC Levadia kullakursilt

Väravateta viik Pärnu Linnameeskonnaga lõpetas FC Levadia kullajahi. Suurkonkurent FC Flora alistas FC Infoneti 1:0 ja võitis kümnenda Eesti meistritiitli. FC Levadia vajab nüüd hõbemedali kindlustamiseks veel ühte punkti.

FC Levadia oli mängu jooksul domineerivaks pooleks, kuid ei suutnud oma võimalusi väravateks realiseerida. Väga hästi tegutses Pärnu Linnameeskonna 19-aastane väravavaht Hendrik Vainu, kes sai kirja Premium Liiga debüüdi.

FC Levadia peatreener Marko Kristal pidi lõpuvile järel tõdema, et ilma väravat löömata mänge ega tiitleid ei võida. “Kui sa niisuguseid mänge ei võida, siis… Kui vaatad, mis mängus toimub, kui lood nii palju momente, vastane teeb kaks-kolm rünnakut terve mängu jooksul. Paraku jalgpallis kolme punkti saamiseks peab väravaid lööma ja seda me täna ei suutnud. Kvaliteet, mida täna värava ees näitasime, ei ole see, millega tiitel – või mängegi – võidetakse,” nentis Kristal.

FC Levadia lõpetab hooaja kahe kodumänguga Kadriorus FC Flora ja FC Infoneti vastu.

FC LEVADIA – PÄRNU LINNAMEESKOND 0:0

A.Le Coq Premium Liiga XXXIV voor

Laupäeval, 24. oktoobril kell 14.00 – Kadrioru staadionil

Hoiatused: 68. Dmitri Kruglov – 57. Greger Könninge

FC Levadia: Sergei Pareiko, Artur Pikk, Artjom Rahmanov, Artjom Artjunin, Juuso Laitinen (37. Andreas Raudsepp), Dmitri Kruglov, Rasmus Peetson (73. Kaimar Saag), Ilja Antonov, Omar El Hussieny, Tarmo Kink, Igor Subbotin (46. Ingemar Teever).

Pärnu Linnameeskond: Hendrik Vainu, Martin Vunk, Magnus Villota, Henri Hanson (78. Toomas Pent), Robert Kirss, Rauno Tutk, Joosep Sarapuu, Greger Könninge, Kristian Lenk (70. Taavi Laurits), Kristen Saarts, Risto Pärnat.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 125

Peakohtunik: Siim Rinken

Abikohtunikud: Neeme Neemlaid ja Riivo Stolts

Neljas kohtunik: Veiko Mõtsnik